PDA

Zobacz pełną wersję : Strzelec



pytlaczek
25.10.2013, 20:22
Strzelec
Shooter (rok prod. 2007)
projekt okładki: pytlaczek
opakowanie: Viva Elite 12,5mm


19227

piobaks R.I.P.
26.10.2013, 08:05
Brawo Marku, tak trzymaj. :ireful1:

A swoją drogą to jakie bezeceństwa umieściłeś na okładce, że cenzura cię dopadła. :D

Dworek
26.10.2013, 11:42
Hahaha! Dobre :-) Ja tam jestem aktywny, komentuję co się da :-ppp

Ale prawda taka, ze jak nie ma czasu coś porobić, to nie ma czasu, życie...

myszmis
26.10.2013, 12:51
Świetna okładka mistrzu To będzie mój faworyt na miesiąc Październik. Jeno poczciwy Pio będzie zdruzgotany albowiem nie jest ona w jego ulubionym formacie :nunu:

piobaks R.I.P.
26.10.2013, 15:04
myszmis - ty chuliganie - rozpracowałeś piobaksa. Marku proszę o dvd. :D

scooter29
26.10.2013, 15:06
myszmis dobrze prawi, koniecznie musisz zrobić konwersję do DVD dla piobaksa. Wiem, że nie będzie to łatwe ale na pewno sobie poradzisz :D
No i jakoś nie widzę tej okładki w galerii, a chętnie bym ją wydrukował bo niezwykle mało tuszu na nią będzie potrzeba :haha:
Dobra robota :piwo:

piobaks R.I.P.
26.10.2013, 15:16
Zapomniałem wspomnieć, że każdy "porządny" OM-owicz w miesiącu październiku zagłosuje na trzecią część gliniarza i tym samym kolekcyjka uzyska status ponadczasowej. :clapping: :yahoo1: :pleasantry:

mati2172
26.10.2013, 17:48
Zaje... okładka, szczególnie front(w wersji bez cenzury :D ), cudo :thu_ok::piwo:
Teraz będę musiał sobie sprawić ten filmek :zle:

pytlaczek
27.10.2013, 17:09
Wy naprawdę myślicie, że to żart?

Niestety jestem śmiertelnie poważny.

Okładka powstała naprawdę, w projektach na innej stronie. W temacie dostałem 49 sugestii od ludzi którzy mają swoje zdanie i którym zależy.

Kiedy patrzę co się tu dzieje to po prostu krew mnie zalewa. Tyle pracy poszło na marne...

Nikt nie robi w prac PWT (sorry meaner, to nie o tobie). Człowiek od 16 b.m. czeka na reakcję załogi i co? W ten sposób mamy zachęcać ludzi do pracy?
Bez dalszego komentarza.

Już o przestrzeganiu regulaminu nie wspomnę. I nie piszcie mi tu, że czasu wam brak. Bo to głupie. Wystarczy przysiąść godzinkę dziennie, sam tak mam pracując na zmiany.

Po prostu macie to gdzieś.

Wystarczy spojrzeć na ilość wgranych okładek w tym miesiącu.

Najbardziej oblegane tematy forum - urodziny i gratulacje... O losie...

Nie godzę się na dalszą degradację tej stronki. Właśnie w ten sposób.

Dopóki nic się nie zmieni - ale to zależy już od Was.

subwoofer
28.10.2013, 00:01
No widzisz ja starałem się wrzucać dość często okładki na forum może nie są to takie perełki jak Ty robisz ale najlepiej jak umiałam to robiłem ale ilu nas zostało garstka co się jeszcze chciało a w zamian co dostaje ze 2 komentarze do okładki od 2,3 osób szlak mnie trafia że nikomu się nie chce ze 2 zdania napisać czy się coś podoba czy nie po co to mam robić siedzieć przed kompem i dłubać a na koniec dostaje z 1 lub 2 komentarze to ma być motywacja w dupie mam taką motywacje:-/ sorrki za takie słowa ale co mam napisać. Postaram się dalej coś robić ale widze że nie wiem cZy to ma jeszcze sens jak w już któryś miesiąc z kolei nowych okładek jest pare sztuk a w tym nie zrobiłem żadnej i tylko Ty i meaner wstawił coś. Kiedyś ktoś napisał na forum że nie liczy się ilość tylko jakość okładek zgadzam się z tym ale nie każdy zrobi taką okładkę jak Ty czy Garot, Matti wystarczy że braknie jednego np. mnie;) i w konkursie miesięcznym wystartują 2 okładki.:-(

Prometeus74
28.10.2013, 00:30
Gorzkie słowa, niestety prawdziwe. Przyznam się szczerze, że nie zwracałem na to wcześniej uwagi ale rozumiem rozgoryczenie z powodu braku komentarzy i aktywności. Każdy z nas powinien brać czynny udział w forum bo bez tego ono zginie. :-(

scooter29
28.10.2013, 14:10
Przyznaję, moje żarty były trochę nie na miejscu bo sprawa jest poważna i doskonale zdaję sobie z tego sprawę, lecz chciałem rozładować nieco napięcie, ale chyba to się nie udało więc przepraszam.

Nie mam pojęcia co zrobić by ożywić stronę, by ludziom się chciało zrobić okładkę czy choćby napisać komentarz. Wydaje się, że jedynym rozwiązaniem jest by wszyscy się ogarnęli i zaczęli działać, tylko ja już w to nie wierzę. Rozumiem rozgoryczenie grafików takich jak pytlaczek czy subwoofer i nie dziwię się wam wcale.

myszmis
28.10.2013, 18:46
Dużo słów. Ale o ile mnie pamięć nie myli już kiedyś krytykowałem , słowotoki typu fajne ekstra zaje.... bo jak sam napisałem za pracę którą wykonywali graficy robiący i wstawiający prace do galeri zasłużyli na odrobinę lepsze komentarze ( bardziej rozbudowane niż trzy słowa ) co oczywiście dalej uważam za oczywistość. Ale były głosy typu co się czepiasz dobrze że choć tyle wyskrobali co niektórzy. Uważam że forum to nie tylko okładki ale też komentarze które przynajmniej mnie sprawiają przyjemnoś czytania jak i tworzenia ich bo jeśli nie jestem szermierzem pędzla i gumki to choć może słowa będę.

Matush
04.12.2013, 20:40
Już wcześniej chyba Ci pisałem, że okładka jest super, ale jeżeli chodzi o front to chyba najlepszy jaki do tej pory zrobiłeś. Wydrukowałem ją, ale okazało się, że nie mam pudełka, dokładasz pudełko gratis za ten komentarz ?

griszka
04.12.2013, 21:23
Kawał Dobrej Roboty Pogratulować :drunk:

Dworek
05.12.2013, 01:46
A niech mnie, podoba mi się ten front! Kawał dobrej roboty!