PDA

Zobacz pełną wersję : Wolverine



pytlaczek
02.12.2013, 20:49
Wolverine
Wolverine (rok prod. 2013)
projekt okładki: pytlaczek
opakowanie: Viva Elite 15mm

Kontynuacja kolekcji Deimosa musi trwać! ;)


19258

subwoofer
02.12.2013, 21:51
I bardzo dobrze że ją kontynuujesz:piwo:

scooter29
02.12.2013, 22:10
Chwała Ci za tą kontynuację :piwo:

rakord
03.12.2013, 01:16
Sory ale ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat. Trzeba było zrobić swoją kolekcję , stac cie na to . Bardzo szanuję ciebie i doceniam twój niewątpliwy talent Marku ale tu widać że okladka robiona jest właśnie "pod okładki Deimosa" i choć daje to kontynuacje serii okladka jest zupełnie nie w twoim stylu , każdy artysta czy to piosenkarz , malarz , czy grafik ma swoj styl i jego prace zawsze są rozpoznawalne chocby były nie podpisane , ty tez masz swój znakomity styl i robienie okładek pod styl kooś innego chocby nawet z dobrych pobudek jest pozbawione sensu bo od razu widać że to robota na siłę i właśnie to widać , niestety najgorsza moim zdaniem twoja okładka jaka widziałem.

myszmis
03.12.2013, 02:28
Rakord Ty Brutalu

griszka
03.12.2013, 11:25
Okładeczka pierwsza klasa co ja bym dał żeby ją mieć :) może mikołaj przyniesie pod podusie Gratulacje :) :drunk: mając kilka kilkadziesiąt w tym stylu bosko wyglądają na półeni lol

pytlaczek
03.12.2013, 11:55
Dzięki chłopaki za pozytywne komentarze, jak i za te negatywne! :piwo:

Rakord myślałem, że znasz oczywistą oczywistość :D - ja nigdy nie robię czegoś na siłę, bo by mnie to nie bawiło ;).
I jeszcze tak sobie myślę patrząc na tę okładkę z bliska (nie na mini), że w niej jest jednak więcej ze mnie niż z Deisa ;). Mimo wszystko. Osobiście uważam, że jak coś jest dobre, to nie trzeba tego psuć, tylko się na tym wzorować.
Ale każdy ma prawo do własnego zdania :D.


griszka - życzę Ci mikołaja z pełnym worem! :D

Prometeus74
03.12.2013, 16:19
elegancko :)

rakord
04.12.2013, 01:34
Powiem tak: Wielu grafików mogło by się wzorować na pracach deisa bo są fajne , akórat ty nie musisz bo twoje okładki są jednak moim zdaniem lepsze więc jak chciałeś równać poziomem do Deisa to to co dla wielu było by rownaniem w górę to dla ciebie akórat jest raczej zejściem deczko niżej , bez obrazy dla deimosa jestes dla mnie lepszym grafikiem , takie moje być może subiektywne odczucie. pisząc posta nie chodziło mi o jakąś krytykę twojej osoby ale może trochę się niezręcznie wyraziłem więc na przykładzie wytłumaczę choć trochę z innej beczki .

Howard napisał oryginalne Conany . Trzy. Conan Z Cimmerii , Droga Do Tronu i Godzina Smoka . Wielu pisarzy zafascynował i starali się sami napisać kolejne przygody Conana , wiekszosc dla kasy i to pisały raczej miernoty ale... był jeden wyjątek. Tym wyjątkiem był Poul Anderson , znakomity pisarz , Conany Howarda tak bardzo mu sie podobały że kiedy dowiedział sie że następnych Howard nie planuje napisać , sam napisał Conana , nie dla kasy , nie mógł przeboleć że nie będzie kontynuacji tak świetnej serii , no i napisał. Niestety choć Anderson był pisarzem znakomitym to pisał jednak w zupełnie innym stylu niż Howard . Chcąc zachować konwencję serii Howarda napisał swojego Conana a raczej starał się go napisać w stylu Howarda ale ponieważ nie był to jego styl to mu wyszło trochę z howarda trochę z Andersona . Co z tego wyszło ? Najgorsza powieść jaką kiedykolwiek napisał . Mam nadzieję że rozumiesz analogię i sie nie obrazisz na mnie. Ściągnołem tę koladkę i oblukałem nie w miniaturce :) , popatrzyłem na resztę twoich okładek i...........przynajmiej ja nie widze w niej nic z twojego stylu tworzenia grafiki , jasne , musiałeś sam wymysleć jaką dać grafikę jak rozplanować ale to wszystko wymyślałeś nie pod swój schemat i styl tylko pod czyjś , bardzo wątpię czy gdybyś sam tworzył od podstaw okładki do tej serii to one by tak wyglądały . Okładka jest dola mnie najgorasza jaką zrobiłeś nie dlatego że technicznie jej czegoś brakuje , tu wszystko jest ok , ale dlatego że brakuje mi w niej Ciebie , Twojego pomysłu , jest tam tylko pomysł jak wypelnic pewien szablon zaproponowany przez kogoś innego i to widać.

Poadrawiam i sory ale pisze co mysle i wcale mi nie chodzi o krytykowanie Ciebie. Sory za byki ale pisze po północy i jestem padniety deczko. :)

Matush
04.12.2013, 20:34
Wydaje mi się, że pytlaczek bardziej się nastawił na to, aby kontynuować kolekcję na szablonie deisa dla siebie. Pewnie coś już miał wydrukowane i chciał mieć dalszą cześć. Skoro deimos nie miał w planie kontynuować kolekcji, to nie wiedzę sensu krytykować pytlaczka, że robi na tym szablonie. Mógł zrobić sobie i nie wgrywać na forum, chwała mu za to, że się dzieli z innymi.

subwoofer
04.12.2013, 22:19
I chwała mu za to nie ma nic gorszego niż niedokończone kolekcje>:)

pytlaczek
04.12.2013, 22:44
ma nic gorszego niż niedokończone kolekcje

święte słowa :tongue:

Dworek
05.12.2013, 01:43
Doskonale że kontynuujesz kolekcję. Styl taki czy inny, w stylu tego grafika czy nie - efektem końcowym jest okładka, która jest świetna. HOWGH!