PDA

Zobacz pełną wersję : Hansel i Gretel: Łowcy czarownic



adgjm
12.12.2013, 18:25
Hansel i Gretel: Łowcy czarownic
Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013) projekt okładki: adgjm opakowanie: Viva Elite 12,5mm
19285

pytlaczek
12.12.2013, 23:36
Ostatnio na stronie panuje jakaś dziwaczna mania niekończenia PWT i robienia prezentacji :-/. Zastanawiam się co na to na to załoga?

Przyznam, że bardziej podobał mi się pierwszy front z PWT (był o niebo lepszy), ale skoro masz inną koncepcję...

Okładka jest niezła, ale byłaby dużo ładniejsza, gdybyś ją dopracował.
Począwszy od kiepskiego wycięcia postaci na froncie (wszędzie białe obwódki i inne pozostałości, np. czerwone przy włosach), poprzez przesunięte warstwy w screenach na fatalnie zrobionym opisie kończąc. Baba Jaga z frontu w ogóle się nie nadaje na okładkę i wygląda jak wycięta różdżką.

Sorry, ale tak się rzeczy mają...

scooter29
13.12.2013, 01:26
Nawiązując do tych wycięć to nawet na mini widać kiepskie wycięcie, nad kuszą, po lewej stronie tej pani widać białe tło.

Też mi dużo bardziej podobało się to co widziałem wcześniej, jednak o gustach się nie dyskutuje. Natomiast bez wątpienia niedokończenie okładki w dziale PWT wyszło jej na szkodę.

griszka
13.12.2013, 10:39
Oh my God Dla mnie czad ;) jak zwykle dobra robota pogratulować :drunk:

subwoofer
13.12.2013, 16:19
Fajnie że dokończył projekt tylko mógł go skończyć w dziale PWT wyszło by zdecydowanie lepiej technicznie:-/ zawsze by ktoś pomógł Pytlaczek dobrze mówi On się znalol. Ale i tak dzięki że jeszcze ktoś tu coś wstawia:-(