PDA

Zobacz pełną wersję : Dochodzenie/The Killing



Grzeniek
09.01.2014, 12:27
W sumie już bardzo dawno nic nie robiłem w PSie związanego z okładkami... ale ostatnio jakoś z nadmiaru wolnego czasu powstało takie coś... patrząc na poziom okładek innych ludzi cudów nie ma, ale ciekawe jestem co wy myślicie.
19406
19407
19408

GAROT
09.01.2014, 14:33
Proponuję zmienić font opisu na tyle na jakąś czcionkę typu helvetica czy coś, po prostu teraz jest taka zwykła czcionka i trochę mi razi prostotą według mnie. Może te tło byś takie pomarańczowe pod opisem zrobił aby całość była w jednakowym stylu bo teraz każdy fragment tła na okładce to inna kolorystyka.

Dla każdego sezonu rozumiem że będzie inna postać na froncie? Może tego gościa zabarw lekko aby kolorystycznie miał twarz jak te dzieci na tyle okładki.

Zobaczymy jak projekt się rozwinie, serial bardzo lubię więc będę wypatrywał twojego projektu z uwagą :) Powodzenia!

Matush
09.01.2014, 14:42
Tak jak Garot napisał, zmień czcionkę, dodatkowo bym ją trochę zmniejszył i zmniejszył odstępy między wierszami. Tytuł też bym zrobił oficjalną czcionką lub zbliżoną do oficjalnej. Proponuję też pod legalsem przyciemnić tło, ewentualnie dać tam coś bardziej jednolitego, bo później może być problem z odczytaniem tekstu.

scooter29
11.04.2014, 18:40
Czy będziesz kontynuował ten projekt ??

Grzeniek
13.04.2014, 13:53
Sorry, mialem juz wczesniej napisac ale niestety projekt przepadl, dysk w komputerze mi padl, a wraz z nim ochota na działanie.

scooter29
02.05.2014, 14:00
Wielka szkoda. Temat zamykam.
Jeśli kiedyś najdzie Cię ochota na działanie to zawsze możesz wrócić do projektu.