PDA

Zobacz pełną wersję : Jurassic park



luna81
14.01.2014, 14:00
Witam postanowiłem odkurzyć stare projekty i niektóre z nich polepszyć. Rozpocznę od projektu w którym trochę jestem w kropce, a mianowicie chodzi mi o dobranie jakiegoś sensownego układu screenów do tej serii - powiązanego z kodem genetycznym ( ramka w ten deseń ) - wydaje mi się, że świetnie bedzie to pasowało.

Na razie front i trochę tyłu mam zrobione, ale oceńcie sami.

Matush
15.01.2014, 00:40
Jest całkiem fajnie, ale mam kilka sugestii co zauważyłem na szybko.

Jeżeli chodzi o tło na całej pracy to wydaje mi się, że kolor nie pasuje do filmu kompletnie, ale z tym można sobie poradzić. Dodatkowo za bardzo chyba nasyciłeś kolorami wszystko, bo aż się przebarwienia porobiły w niektórych miejscach. Trzeba by to trochę stonowac. Tylko teraz tak. Mam nadzieję, że w pracujesz w photoshopie. Jest tam taka opcja jak maski odcinania. Takich masek możesz używać do każdego elementu na grafice. Proponuję najpierw zająć się kolorem, nasycenie itd Tła tego muru i cegieł, a później zająć się grafiką z tyłu. Czyli najpierw dopasujmy kolor tła i postaraj się zrobić to właśnie na tych maskach. Jeżeli nie będziesz wiedział jak to postaram się Ci to wytłumaczyć.

Myślałem o kolorze tła zbliżonym do tego poniżej:
19489


Podoba mi się pomysł z tym murem i grafiką za nim. Można kilka elementów dodać jeszcze do tego. Proponowałbym bardziej wyeksponować T-rexa. Zmniejszyłbym trochę logo/tytuł na froncie i przesunął trochę w dół. Powiększyłbym tą dziurę co wystaje z niej T-rex nawet kosztem "nadgryzienia" logo/tytułu trochę. Wtedy możesz bardziej pokazać Rexa. Dodatkowo fajnie by było zobaczyć też jego pazury na murku jak próbuje się przedostać. Do tego jakaś cieknąca ślina z zębów by się też przydała ;) .

Jak to zrobisz to zajmiemy się grafiką za Rexem. Na ten moment tyle. Aha, zajmiemy się frontem, ale napisze ci już jeden pomysł odnośnie tyłu. Wydaje mi się, że nie musisz mieć całego tła muru z tyłu. Wystarczyłby tylko pod legalsem i stopką aktorską, a nad nimi zając się grafiką.

luna81
15.01.2014, 15:13
ok to działam z tym co napisałeś, dzięki

Matush
15.01.2014, 15:50
Tak myślałem, że nawet ciekawie mogłoby być jak byś wystawił całą głowę Rexa i prawy pazur

scooter29
11.04.2014, 18:40
Czy projekt będzie kontynuowany ??

Dworek
11.04.2014, 22:53
Mam nadzieję, bo zapowiada się fajnie :-) GO! GO! GO!

luna81
22.04.2014, 19:23
Projekt powoli postępuje, ale bardzo powoli, a to z braku czasu chwilowo :((

Prośba do Matusha, aby rzucił okiem czy o taki odcień ci chodziło ? walczyłem z tymi maskami i powiem że bliski obłędu byłem ale mam nadzieję że wmiarę to wyrównałe. Projekt w głowie wygłada fajnie, ale na razie więcej w głowie jak na papierze :))

21437

luna81
22.04.2014, 19:24
jeszcze nad łapami muszę popracować no i ślina :)

scooter29
02.05.2014, 14:27
Idziesz w dobrym kierunku więc działaj dalej, czekamy ;)