PDA

Zobacz pełną wersję : Trylogia Cornetto - Shaun of the Dead



GAROT
23.01.2014, 17:11
Shaun of the Dead
Wysyp żywych trupów (rok prod. 2004)
kolekcja: Trylogia Cornetto
projekt okładki: GAROT
opakowanie: Viva Elite 12,5mm

19528

Jest to 1 część do "trylogii" na razie pozostałych nie mam ale jak tylko zrobię to wrzucę do tego tematu i poinformuje was :)

PS. Wiem że ten film ma polski tytuł, ale np. 3 nigdzie nie widziałem po polsku więc zdecydowałem że wszystkie będą w tytule ENG, tym bardziej że oryginalne bardzo mi się podobają :P

Matush
23.01.2014, 17:20
Czasami lepiej brzmi angielski tytuł więc mi to nie przeszkadza. Bardzo fajna okładka, czekam na pozostałe :hurra:

GAROT
23.01.2014, 17:22
Dzieki :) Miło to słyszeć :drunk:

Matush
23.01.2014, 17:25
Dzieki :) Miło to słyszeć

Miło mi widzieć początek kolejnej kolekcji :thu_ok:

Guerero
23.01.2014, 19:04
Ja tak po cichu czekałem już dłuższy czas aż ktoś się za okładki do tej trylogii weźmie i jaka mnie niespodzianka spotkała:D
Brytyjski czarny humor jest wyczepisty a okładka jeszcze lepsza, czekam na dalszą część kolekcji:piwo:
Dzieki Kuba:piwo:

piobaks R.I.P.
23.01.2014, 19:09
Nie gniewaj się Kuba, że tak napiszę, ale kolorystyka jak z poprzedniego systemu. >:)

subwoofer
23.01.2014, 19:42
Super coverek:piwo:

pytlaczek
23.01.2014, 19:50
Filmu nie znam, angielski humor dla mnie jest zbyt ciężki a horrorów nie cierpię...
(sorki, doła mam :sorry2:)

Ale za okładkę pięknie dziękuję! Byłem przy jej tworzeniu i wiem ile pracy w nią włożyłeś. :piwo::piwo::piwo: się należą za całą trylogię ;).

GAROT
23.01.2014, 19:59
Nie gniewaj się Kuba, że tak napiszę, ale kolorystyka jak z poprzedniego systemu. >:)


Co masz na myśli kolorystyka z poprzedniego systemu? Ja rozumiem że okładka cukierkowa trochę, ale uwierz mi że trzeba znać te filmy żeby podchwycić te detale co na niej zrobiłem. Szablon jest w oparciu o opakowanie loda rożka Algida Cornetto którego bohater je i jego elementy są w każdej części, każda część ma inny charakterystyczny kolor, od smaku danego loda :) Sami twórcy nieoficjalnie i żartobliwie nazywają tą trylogię jako "trylogia smaków loda cornetto" Takie kolory są nawet na wielu fanowskich plakatach. Druga cześć filmu będzie w niebieskim kolorze, a trzecia w zielonej kolorystyce :) Ja lubię często w swoich pracach nietuzinkowe podejście przy wykorzystaniu przedmiotów itd. Rozumiem że nie każdemu może się to podobać, i nie mam nic przeciwko jeśli się tobie okładka nie podoba, lecz weź tylko pod uwagę że starannie przemyślałem swoja okładkę i znam film i pasuje to do konwencji tego filmu :)

Kolekcja wojenna będzie cały czas kontynuowana, ale na razie mam rozpoczęte inne okładki i chce je skończyć zanim nowe z kolekcji wojennej będą. Pozdrawiam!

Piobaks, bardzo cię przepraszam ale pomyliłem przyciski na stronie i przez przypadek zamiast zacytować twój post to go edytowałem i napisałem swojego posta w twoim i skasowała się cześć twojego posta :( Bardzo przepraszam, możesz jeszcze raz napisać co tam było :D

GAROT
23.01.2014, 20:00
Filmu nie znam, angielski humor dla mnie jest zbyt ciężki a horrorów nie cierpię...
(sorki, doła mam :sorry2:)

Ale za okładkę pięknie dziękuję! Byłem przy jej tworzeniu i wiem ile pracy w nią włożyłeś. :piwo::piwo::piwo: się należą za całą trylogię ;).

Dzięki Marku :) Ale wiec że to nie jest horror :) To komedia z angielskim humorem a Zombie to tylko takie tło do filmu :)

pytlaczek
23.01.2014, 20:05
:beee: i tak nie lubię.

a Piotrkowi z tą kolorystyką to chyba o komunę chodziło :D

subwoofer
23.01.2014, 20:37
Pewnie tak ciekawe co z komuny pamięta;)

piobaks R.I.P.
23.01.2014, 21:28
Sub - ulubiony mój wstawiaczu megasilnych okładek napiszę jedynie, że studia na SGGW-AR w Warszawie rozpocząłem w 1987 roku - dla ułatwienia w tym roku nastał nam JP II. :haha:

piobaks R.I.P.
23.01.2014, 21:47
Kuba dla jasności - jak widzę białe koszule i czerwone krawaty to przypomina mi się powiedzenie - wiecie, rozumiecie towarzysze. :drunk:

GAROT
23.01.2014, 22:36
Kuba dla jasności - jak widzę białe koszule i czerwone krawaty to przypomina mi się powiedzenie - wiecie, rozumiecie towarzysze. :drunk:


Aaaaa to teraz rozumiem :) Wiesz, mnie te lata nie tyczyły bo mnie na świecie w tamtych czasach nie było i stąd nie rozpoznałem aluzji :D

subwoofer
23.01.2014, 23:38
Ano ja byłem ale w 87 jeszcze do podstawówki chodziłem:D

Dworek
24.01.2014, 22:13
Super okładka :-) Właśnie jestem w trakcie oglądania The World's End :-)