PDA

Zobacz pełną wersję : Kolekcja Fantasy



marcnovy
13.02.2014, 10:39
Witam. Przedstawiam zarys mojej kolekcji fantasy. plakat jest wstawiony aby zobaczyć jak to mniej więcej będzie wyglądać. Liczę na pomoc i w tym przypadku będę chciał to skończyć bo co do kolekcji animowanej to pisałem w innym temacie.:-D

20054

JustCool
13.02.2014, 12:25
Sam pomysł na taką starą księgę - bardzo fajny. Dorzuć jeszcze kawałek tyłu, zobaczymy jak to będzie wyglądać, bo teraz to nie za bardzo jest się do czego przyczepić ;)
Trzymam za słowo, że skończysz kolekcję :)

marcnovy
13.02.2014, 15:08
A tak przedstawia się cały szablon. Liczę na wasze sugestie i propozycje co poprawić a co zmienić

Matush
13.02.2014, 16:21
Może pokombinuj z wyostrzeniem trochę plakatu i zwiększ trochę nasycenie. Szablon moim zdaniem ok. Jedyne co rzuca się w oczy to ta krecha co przecina grafikę plakatu po lewej stronie.

GAROT
13.02.2014, 18:24
Mi osobiście w tym szablonie tylko niezbyt pasuje że ta ramka na froncie gdzie jest teraz plakat to trochę za mała. Ja zwiększyłbym ją aby bardziej uwydatnić ten plakat lub inne grafiki w tym miejscu. Bo teraz mam wrażenie jakby ten plakat gdzieś znikał i głównym motywem jest ta księga. Wiadomo jest to główny motyw bo to szablon ale mało będzie grafiki oprócz tego, jeżeli tak od początku planowałeś to spoko i nie czepiam się :D

pytlaczek
13.02.2014, 19:11
Zgadzam się z M. Grafika plakatu trochę zbyt zamglona jest, trzeba by ją nieco uwydatnić. Poza tym spoko. Czekamy co dalej ;).

JustCool
18.02.2014, 14:26
Ja zgadzam się z GAROTem, w sumie to dobry pomysł, żeby plakat (lub grafika którą sam złożysz! :-p) zajmowała więcej miejsca na froncie

tekila
18.02.2014, 23:25
Mnie także podoba sie zamknięcie w ramy starej księgi.
Zgadzam sie , że sama grafika zamglona, jakby była odiciem w lustrze.
Nie moge tego powiekszyć, więc nie wypowiadam sie co do detali.

scooter29
11.04.2014, 18:42
Na ten projekt też czekamy z niecierpliwością ;)

marcnovy
16.04.2014, 11:30
Witam wszystkich. Przez ten okres nie było mnie na forum gdyż miałem przykrą sytuację rodzinną. Biorę się już do pracy.

Dworek
16.04.2014, 14:52
Głowa do góry! :-)

marcnovy
31.05.2014, 14:30
Przepraszam że nic nie wżucam nowego ale mam kłopoty rodzinne. Praca jest kontynuowana ale nie mam czasu na siedzenie przed kompem. Wkrótce to się zmieni

Dworek
01.06.2014, 23:41
First things first, jak mawiają anglicy :-)

marcnovy
04.11.2015, 02:54
Witam.
Po bardzo długiej przerwie biorę się do roboty i zamierzam czynnie uczestniczyć w forum i z dnia na dzień tworzyć coś nowego i za każdym razem lepszego bo nie jestem tak dobry jak reszta a poza trym jestem samoukiem i proszę o cierpliwość.
Jak widać szablon pozostał. jest jeszcze nie skończony muszę go obrobić dookoła ale już nie wytrzymałem więc wrzucam to co mam.
Plakat też nie skończony z góry oznaczam :dziwny:

pytlaczek
04.11.2015, 11:12
Na przyszłość nie zakładaj nowego tematu, tylko napisz o otworzenie ponownie tego wcześniejszego.

Na pierwszy rzut oka trzeba dopasować kolorystycznie wszystkie postacie. Jedne mają twarze różowe, inne pomarańczowe a reszta brązowe z filtrami.
Popracuj nad tym i daj podgląd poziomo w trochę większej rozdzielczości, bo mnie kark zaczął już pobolewać od przekręcania głowy :D.

scooter29
14.08.2016, 08:01
Temat zamykam.
Jeśli będziesz chciał do tego wrócić, poproś o otwarcie.