PDA

Zobacz pełną wersję : Legendy ringu



subwoofer
27.04.2014, 15:52
Legendy ringu
Grudge Match (2013)

projekt okładki: subwoofer
opakowanie: Viva Elite 12,5mm

subwoofer
27.04.2014, 15:54
Dziadki wymiatają :thu_ok:

scooter29
27.04.2014, 17:07
Na tle dzisiejszych filmów i aktorów to te dziadki naprawdę wymiatają ;)
Dobra robota :piwo:

piobaks R.I.P.
27.04.2014, 17:38
Sub przepraszam, że dłużej zawrócę gitarę, ale może dajmy sobie już spokój z kolekcją mega silnych. Filmy coraz słabsze i często naciągane. Wdzięczny będę za ten filnik w dvd co by dopełnić kolekcję i ewentualnie niezniszczalnych 3 jak wyjdzie.

Daj znać, czy zawrócisz sobie głowę kończąc kolekkcję z dwoma ostatnimi filikami z Van Dammem. Zachwytu nie ma, ale wypuścili.

Oczywiście prosiłbym jak znajdziesz czas dokończ w dvd Stathama. Brakujące okładki do filmików zasługują na Twoje super prace. :yahoo1:

Edit:
Piobaks w twoim komentarzu nie ma ani słowa na temat tej okładki. Są tylko same prośby, a to jest sprzeczne z regulaminem. Ostatni raz upominam.
scooter29

subwoofer
27.04.2014, 19:11
Powiem Ci tak Stallone w dvd będzie zrobiony każdy film jaki On jeszcze zrobi tak samo z Van Dammem (nie robiłem jeszcze bo ich nie oglądałem) a co do Stathama to powiem tak... też na pewno je zrobie :-D tylko pomalutku miałem problem z laptopem dysk mi siadł dobrze ze tylko systemowy ale już wymieniony. Ale wydaje mi się że w tym miesiącu trochę okładek zrobiłem tak że nie próżnuję >:) Pomalutku działamy. Pozdrawiam:thu_ok:

piobaks R.I.P.
27.04.2014, 20:00
Dzięki za odpowiedź. :D

Czekam cierpliwie na okładeczki. :smoke: