PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs o Puchar OM 2014



scooter29
11.05.2014, 19:26
KONKURS O PUCHAR OM 2014 !

Wszystkich grafików zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie !!


Do wyboru są dwa tytuły:

Filadelfia / Philadelphia (1993) - http://www.filmweb.pl/Filadelfia
Uśpieni / Sleepers (1996) - http://www.filmweb.pl/film/U%C5%9Bpieni-1996-616

Jeśli ktoś ma ochotę może zrobić oba tytuły. Ilość prac jest nieograniczona. Okładki mają być w formacie Blu-Ray + lebelki. Starajcie się w swoich pracach nie używać gotowych plakatów.

Konkurs trwa do 31.05.2014

Komplety spakowane w rar/zip wysyłajcie na adres scooter29@onet.pl - koniecznie w treści wiadomości podajcie swój nick.

01.06.2014 na forum pojawi się temat z głosowaniem na najlepszą okładkę, które potrwa do 06.06.2014

Oczywiście chyba nie muszę podkreślać zasad fair play - czyli nie konsultujemy się z innymi użytkownikami, nie zdradzamy szczegółów prac i nie pokazujemy ich nikomu aż do czasu oficjalnego ogłoszenia wyników. Konkurs jest całkowicie anonimowy więc nie wolno oznaczać/podpisywać swoich prac oraz zamieszczać ich na innych witrynach, aż do czasu ogłoszenia wyników.

Jest o co powalczyć, bo na zwycięzcę czeka miła nagroda - Puchar OM, a także wybór tematu przewodniego do kolejnego konkursu.

Pytlaczek - jako zwycięzca konkursu o puchar OM 2013 - nie bierze udziału w walce o ten puchar.
Zwycięzca Tej edycji konkursu nie będzie mógł wziąć udziału w przyszłym roku.

Administracja OM zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu, w razie gdyby zaszła taka konieczność.
W razie pytań - kontaktujcie się ze mną przez PW.

Życzę wszystkim powodzenia ;)


Konkurs o PUCHAR OM uważam za otwarty !!

myszmis
11.05.2014, 22:22
Oj będzie się działo. Filmy wspaniałe, nakręcone po mistrzowsku ale mają jeden słaby punkt - okładki do nich są szare i nijakie. Nie wiem kto wymyślił takie tytuły do konkursu ale za celność ma ode mnie piątke z + i dobre chłodne :brp:

GAROT
11.05.2014, 22:56
Nie wiem kto wymyślił takie tytuły do konkursu ale za celność ma ode mnie piątke z + i dobre chłodne :brp:

Pewnie pytlaczek, bo on zawsze takie g**na wymyśla hehe xD

Dworek
12.05.2014, 14:25
Najpewniej ma te filmy, tylko nie podobają mu się okładki, to zatrudnić chce innych do ich zrobienia :-DDD

pytlaczek
12.05.2014, 14:40
Panowie! Sami sobie podnieśliście poprzeczkę he, he, he... Już ja Wam wnikliwie ocenię te okładki :butcher::grin:

A poważnie to pierwszego nie lubię, a drugiego nie widziałem. Tematy konkursowe pochodzą z waszych requestów.

A teraz do roboty i postarać mi się jak najlepiej umiecie!:popcorm2:

JustCool
12.05.2014, 16:35
Ciekawa propozcyja! Żadnego filmu z tych dwóch JESZCZE nie oglądałam :D
Do boju! ;)

Matush
12.05.2014, 17:42
Ciekawa propozcyja! Żadnego filmu z tych dwóch JESZCZE nie oglądałam
Do boju!


Nie spodziewałem się, że się skusisz na wzięcie udziału, ale miło mnie zaskoczyłaś. ;)

scooter29
12.05.2014, 18:15
W woli ścisłości - ja w/w tytułów nie posiadam i nie zamierzam ich mieć.

Przypominam, że nagrodą dla zwycięzcy jest PUCHAR OM - czyli bezdyskusyjnie najcenniejsza nagroda, więc nie może być zbyt łatwo ;)

Pytlaczek wielkie brawa dla Ciebie za bezbłędne odgadniecie dlaczego te filmy, a nie inne :clapping:

subwoofer
13.05.2014, 20:42
Oba filmy świetne ale materiałów w sieci jak na lekarstwo:-( będzie ciężko:to_keep_order:

scooter29
01.06.2014, 12:40
Dziś miał zostać założony temat z głosowaniem na najlepszą okładkę, jednak z przyczyn technicznych będzie małe obsunięcie w czasie i temat pojawi się jutro bądź dziś późnym wieczorem.
Za co przepraszam i proszę o wyrozumiałość.