PDA

Zobacz pełną wersję : Leon Zawodowiec



subwoofer
04.06.2014, 05:04
Leon Zawodowiec
Leon (1994)

projekt okładki: subwoofer
opakowanie: Viva Elite 12,5mm



Szału nie ma ale jakoś brak weny ostatnio:-(

piobaks R.I.P.
04.06.2014, 12:11
Parę miesięcy temu przyrzekłem sobie, że nie będę oceniał okładek BD. Niech robią to, którym ten format pasi. No i strasznie się przejechałem. Aż żal dupsko ściska. Robisz świetną robotę, a odzew prawie, że żaden. :sorry2:
Jedyna moja drobna uwaga to, że w moim odczuciu opis zdziebełko za długi. Kwestia gustu. :clapping:
Praca jak wiele poprzednich świetna i godna docenienia, choć film stary, ale dla mnie jary i mam obłożony w troszkę słabszą okładeczkę dvd.
Wiesz na co czekam, bo nie mogę pisać. Jest na stronce mój imiennik bardzo wyczulony na lewe prośby. :pleasantry: Serdecznie pozdrawiam. :hurra:
Wstawiaj ile tylko chcesz BD, bo niestety są świetne, a czas dvd już minął. :no2:

subwoofer
04.06.2014, 15:50
Dzieki Piobaks za komentarz, oczywiście kontynuacja twojej serii będzie cały czas nie zapominam, oczywiście jak zależy komuś na okładce mojego wykonania w formacie DVD można napisać na priv. jak dam rade to postaram się ją wykonać nie obiecam bo nieraz strasznie dużo roboty jest żeby to pozamieniać. A co do komentowania prac już kiedyś o tym pisałem tez mnie krew zalewa że nieraz tak mało osób chcę choć napisać dzięki i piwko wcisnąć. No ale cóż :i_love_om_2: i dlatego cały czas tu działam:thu_ok:

pytlaczek
04.06.2014, 18:09
Dzięki za Leona! :piwo:
Ciekawa okładka, szczególnie front, więc nie narzekaj na wenę :D.

griszka
05.06.2014, 20:50
Filmek Pierwsza Klasa Okładenia Również Gratulacje :brg:

robert1234
03.05.2015, 18:17
jak pobrać tę okładkę

scooter29
03.05.2015, 18:36
jak pobrać tę okładkę
Najlepiej zacznij od dokładnego przeczytania regulaminu.