PDA

Zobacz pełną wersję : Rio Bravo



subwoofer
21.07.2014, 20:32
Rio Bravo
Rio Bravo (1959)

projekt okładki: subwoofer
opakowanie: Viva Elite 12,5mm

scooter29
21.07.2014, 21:06
Jak tak dalej pójdzie to westerny też zacznę wymieniać na BD :D Dobra robota sub :good2:
Dzięki :piwo:

Madala
21.07.2014, 22:17
Wspaniała okładka, Sub!
Mam ochotę po raz kolejny obejrzeć ten kultowy film.

piobaks R.I.P.
22.07.2014, 11:49
Największa zaleta tej okładki to klimacik. Żadnych wodotrysków, bo i materiałów do pracy skąpo. Świetna robota sub. :D

Zastanawia mnie jakaś dziwna mania i bezmyślny pęd do bezwarunkowego przechodzenia na BD. Ten film miał premierę w 1960 roku, kiedy w Polsce nie było dla zwykłego zjadacza chleba, telewizji kolorowej. Amerykanie robili go z myślą o kinach, a nie o telewizji i tylko w takim wydaniu ma właściwy sobie klimacik. Rozumiem postęp techniczny, ale poszczególne produkcje powinny pozostać w rozdzielczości i dźwięku dla siebie właściwych, bo otrzymamy do przełknięcia kolejnego Batmana lub innego super bohatera.
Obawiam się, że dostanę torsji, gdy doczekam się Erola Flyna w BD z dźwiękiem 7.1, a może będzie pokolorowany i w panoramie.

Ot tak już abstrahując od tematu , po co nam te kolekcje i okładki. Najdalej za dwadzieścia lat podepnie się do czaszki wtyczuszkę i z chmury można będzie obejrzeć każdy film w formatach tak doskonałych że nasze patrzałki nigdy tego by nie przetworzyły.
:dziwny:

scooter29
22.07.2014, 12:29
Rozumiem postęp techniczny
Obawiam się, że jednak tego nie rozumiesz.


po co nam te kolekcje i okładki
Po to by ładnie na półce wyglądały ;)

GAROT
22.07.2014, 14:03
Świetny cover, idealnie oddaje klimat westernów :) Dobra robota :drunk:

subwoofer
24.07.2014, 20:06
Dzieki wszystkim, a do Piobaksa napisze tylko że odnawianie cyfrowo starych filmów to nie wada to zaleta dzięki postępowi technicznemu możemy cieszyc się takimi kultowymi filmami na nowo. A obejrzeć Johna Wayn'a w tak dobrym westernie i nowej lepszej jakości to już wypas totalny:thu_ok:

Matush
29.07.2014, 18:58
Niebawem nadrobię to co mam do nadrobienia w wydrukach ;), dzięki Krzychu, super cover :piwo: