PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwsza okładka - Gra o Tron



Teemon
15.08.2014, 19:15
Witam Serdecznie

Na imię mam Grzegorz. To mój pierwszy post poza powitalnym. Jako że jestem nowy i zielony proszę o podpowiedzi i sugestię. Poniżej efekt mojej pracy. Jak wam się podoba lub nie podoba :). Proszę o komentarze.. Pozdrawiam

22446

pytlaczek
15.08.2014, 22:55
Fajnie, że zaczynasz Teemon. Na początek proponuję jeszcze raz przeczytać rozdział "Jak zacząć".

A teraz coś o rozpoczętym przez ciebie projekcie.

Front.
Zamiast nazwiska autora (scenarzysty) u góry daj głównych aktorów (trzech lub czterech). Dla tego pana jest miejsce w stopce aktorskiej.
"Sezon pierwszy" trochę za duża czcionka, tytuł przy niej ginie ;).

Grzbiet.
Logo OM niepotrzebne, brzydko będzie wyglądać na półce. Zamiast niego lepiej dać numer sezonu.

Tył.
Nad tyłem trzeba będzie trochę popracować. Pierwsze co się rzuca w oczy to zbyt długi opis. Lepiej będzie wyglądać jak go skrócisz gdzieś o 1/3 i wyjustujesz do krawędzi.
Te emblematy bym wyrzucił, a zamiast nich dał trochę screenów, by coś się działo z tyłu okładki.
Tak myślę, że na tym proporcu fajnie by wyglądały dodatki specjalne.
Przydałby się też jakiś taglines, czy krótka recenzja serialu.

No i działaj dalej ze stopka i legalsami :D.

Czekamy na ciąg dalszy ;)...

Teemon
16.08.2014, 18:02
Dzięki za komentarz. :)
OK. W takim razie proszę o przyznanie rangi Cover Improver :)

Poprawiłem co nieco w mojej okładce.. Cały czas nad nią pracuje.. I jak to teraz oceniacie ?
22447

OM
16.08.2014, 18:57
proszę o przyznanie rangi Cover Improver :)

Ranga Cover Improver przyznana.

Teemon
16.08.2014, 19:25
Ślicznie podziękował :brg:

Teemon
16.08.2014, 19:38
Hmm.. Nadal nie mam dostępu czcionek, stopek autorskich itd. To tak ma być czy coś źle robię ?

Matush
16.08.2014, 20:34
Z tego co ja się orientuję to im wyższa ranga tym większy dostęp do zasobów forum, dostęp do czcionek i stopek chyba jest od rangi Cover Maker w górę więc do dzieła ;)

Może to w czymś Ci pomoże : http://www.okladko-maniacy.pl/faq.php?faq=upload#faq_stopki_autorskie

Teemon
16.08.2014, 20:55
Matush ok tak myślałem :)...

A co myślisz o mojej okładce ?

Matush
16.08.2014, 22:12
Na chwilę obecną powinieneś się skupić nad tym co napisał ci pytlaczek, później pomyślimy co dalej ;)

Tutaj masz jeszcze kilka pomocnych stron : http://www.okladko-maniacy.pl/showthread.php?t=4912

pytlaczek
16.08.2014, 22:13
Już lepiej wygląda ;).

Opis wyjustuj również do lewej krawędzi.

Ten niebieski screen trzeba dopasować kolorystycznie do reszty okładki (lub wymienić), bo strasznie się odcina od całości.

Działaj dalej.

Madala
17.08.2014, 14:02
Teemon, gratuluję debiutu. :-)
Już teraz widzę, że będzie to bardzo dobra okładka, fajnie się zapowiada.
Przy wielkiej pomocy Mistrzów.

Teemon
17.08.2014, 15:25
Madala WOW.... Dzięki za dobre słowo :).. Cieszę się że widzisz potencjał w mojej pracy :hurra:

Pytlaczek, tak jak sugerowałeś przyciemniłem trochę "innego", moim zdaniem teraz to lepiej wygląda..

Wklejam kolejną wersję.. Jak zawsze komentarze na tak i nie mile widziane...
Dodałem stopkę i loga na dole okładki jak i spis filmów.

- Całość
22451

- Front + grzbiet
22452

- tył
22453

Matush
17.08.2014, 17:11
Coś mi się, wydaje, że masz różne wielkości liter w stopce aktorskiej, chodzi mi tutaj o np. "producent wykonawczy" i "występują" plus kilka innych. Zaznacz cały tekst stopki aktorskiej i ustaw jeden rozmiar. Odstępy między wierszami też bym trochę zmniejszył.

Odnośnie tabeli z tyłu pod stopką to może napisz to inną czcionką, bardziej zbliżoną do tej w legalsie niż do opisu filmu tak jak teraz jest. Dodatkowo chyba trzymasz się za blisko krawędzi dolnej i górnej w tej tabeli z dźwiękiem i napisami.

Jeżeli chodzi o screeny to proponuję abyś na początku starał się dobierać screeny tak, aby były podobnej kolorystyki, nasycenia itd. wtedy będzie ci łatwiej je łączyć ze sobą i dużo lepiej to będzie wyglądało niż teraz jest.
Na ten moment to chyba tyle z mojej strony, nie znam serialu więc nie będę się rozpisywał co bardziej pasuje a co nie.

Teemon
17.08.2014, 22:02
Ok. Troszkę poprawione wg. sugestii Matush'a

22457

Matush
17.08.2014, 22:06
Na miniaturce za bardzo nie widać, ale w stopce aktorskiej odstępy między nazwiskami aktorów powinny mieć dwie spacje ;) .

Screenów chyba nie ruszyłeś jeszcze.
Planujesz coś zamieścić pod opisem z tyłu?

Teemon
17.08.2014, 22:39
Kurcze miałem 2 spacje i zmieniłem na jedną. Źle cię zrozumiałem Matush. Jutro poprawie.
Co do miejsca pod opisem, tak planuje cos tam dodac ale troszke brak koncepcji. Miał być tam opis dodatków ale boje się że za dużo tekstu bedzie nawalone. Może jakaś propozycja. Co do obrazków, to myśle że tak zostanie, no chyba że będziecie mocno na "nie" :)

Teemon
18.08.2014, 08:26
OK. 2 spacje między nazwiskami oraz zmniejszone odstępy między wierszami :)

22458

scooter29
18.08.2014, 10:02
Tak jak pisał pytlaczek w poście 10 - opis wyjustuj również do lewej krawędzi. Staraj się też unikać pojedynczych liter na końcu wersów (literka "i" siódmy wers).

Podpis tagu czyli "Robert Ziębiński, Newsweek" daj małymi literami i może minimalnie mniejszą czcionką.

Zgadzam się z chłopakami, ten niebieski screen kompletnie nie pasuje do reszty. Moim zdaniem najlepiej go wymienić na inny.

Na proporcu masz jeszcze trochę miejsca więc proponuję zrobić minimalnie większy odstęp między "spis odcinków" a spisem. Może też "spis odcinków" daj dużymi literami.

Jeśli dobrze widzę to w stopce nie ma scenarzysty, dodaj go czy też ich (bo chyba jest więcej niż jeden) przed reżyserem.

Dobrze Ci idzie, działaj dalej.

Teemon
18.08.2014, 10:48
Hej Scooter29, ten niebieski screen to mówicie o obrazku obcym? Prawda ? Jeżeli tak to ok wymienię go na coś innego.. Po pracy popoprawiam...

Teemon
18.08.2014, 13:47
Ok. Kolejna poprawka..

22465

Teemon
18.08.2014, 13:54
Przepraszam, przez pomyłkę wkleiłem nie ten obrazek.. Czy mogę prosić kogoś o usunięcie tego drugiego ? :/. ... t happens...

subwoofer
18.08.2014, 15:05
Screeny na tyle dalej słabo się prezenują przejścia między nimi są strasznie widoczne i każdy obrazek ma inny kolor dopasuj lepiej i w 2 screenie ten gość co klęczy jest za nisko prawie twarz mu urywa.
Opis wyrównaj do krawędzi też z prawej strony i zastanawiam się co dasz jeszcze pod nim bo dużo miejsca zostało.

Teemon
18.08.2014, 18:07
Kolejna koncepcja.. Myślę że teraz to lepiej wygląda.

22462

GAROT
18.08.2014, 18:15
Jako że jestem fanem serialu to również coś pomogę :)

1. ostatni screen wydaje mi się zbędny, lepiej dobierz inny w kolorach zbliżonych do reszty. Proponuję Daenerys :D Nie umieściłeś jej a w końcu to bardzo ważna postać :)
2. Proponuję rozjaśnić 1 i 3 screen, albo lekko ściemnić 2 aby się ze sobą zgrały.
3. W credits 3 pierwsze nazwiska aktorów masz inne niż na przodzie. Powinieneś te same dawać, przecież na froncie to powinni tez być 3 najważniejsi. Ja wiem że w serialu to ciężko a zwłaszcza w GoT gdzie jest wiele postaci, ale powinieneś w obu miejscach pierwszych 3 o tych samych nazwiskach użyć.
4. Nie potrzebnie dałeś aż 3 loga z regionem. Wydaje mi się że tylko jedno wystarczy, jak to europejska edycja to wystarczy 2 :) W te miejsce możesz wstawić logo HBO + swój nick/podpis albo po prostu coś innego np. logo 5.1 czy jakieś inne.
5. Te wolne miejsce pod opisem, co planujesz tam dać? Jak nic nie masz jeszcze to może jakiś bohaterów z tego sezonu?
6. Myślę nad fontami w cytacie i opisie, i wydaje mi się że skoro to średniowieczny serial to font powinien być szeryfowy, czyli z takimi dziubkami na krawędziach tak jak masz np na froncie. Proponuję zobaczyć coś podobnego, przynajmniej jak w cytacie, bo teraz na froncie masz całkiem inną typografię niż na tyle.

Mam nadzieję że coś pomogłem :) czekam na dalszy rozwój, dobrze ci idzie jak na 1 cover :) Pozdrawiam!

EDIT: Gdy napisałem posta ty już wgrałeś poprawioną wersję ze screenami, i dokładnie czytałeś mi w myślach :D Dobra robota!

Teemon
18.08.2014, 20:07
Work in progres..... :)
Zmieniłem delikatnie czcionkę w cytacie oraz spisie odcinków (na razie na samej górze zostawiłem jak było).. Faktyczne ładniej teraz.. Co do pustego miejsca planowałem dodać tam info o dodatkach, "opakowane" w takie wzorki jak wstawiłem. Jak myślicie iść w tym kierunku czy raczej nie bardzo ?

22463

pytlaczek
18.08.2014, 20:51
Miejsce na dodatki jest OK.

Strasznie się męczysz z tym opisem. Unikamy przenoszenia wyrazów i zostawiania pojedynczych liter na końcu wersów.

Jeśli jakiś wyraz uparcie ci się nie mieści to przenosisz go niżej. W opcjach tekstowych masz taki przycisk w zakładce akapit - pierwszy z prawej "JUSTUJ". Zaznaczasz cały tekst, klikasz JUSTUJ i wyrównuje ci tekst do obu krawędzi.

Zawsze też możesz zmienić tekst opisu, by był napisany bardziej po polsku i by wyrazy mieściły się w wersach. Ja przeważnie tak robię ;).

PS: Kolor tła pod specyfikacją dałbym taki jak na proporcu. Ewentualnie dodatkowo jakąś bardzo delikatną teksturkę.

subwoofer
18.08.2014, 21:02
Jak byś chciał to może zamiast screenów tak jak dałeś na całości może lepiej by wyglądało dać każdą fotkę osobno tak żeby cały proporzec by było widać.

scooter29
18.08.2014, 23:14
Podpis tagu czyli "Robert Ziębiński, Newsweek" wygląda dużo lepiej ale imię czy nazwisko musi zaczynać się z dużej litery. Tak jak ja to napisałem ;)

Teemon
19.08.2014, 10:08
Witam. Kolejne drobne poprawki

22466

pytlaczek
19.08.2014, 14:57
Teraz ładnie to wygląda ;).

Teemon
19.08.2014, 17:38
Myślę że zbliżam się do końca.. 2 wersje która lepsza jak myślicie? Osobiście myślę że jak bonusy są wycentrowane to lepiej to wygląda..

22489 lub 22490

Madala
19.08.2014, 17:43
Teemon, a nie pisałam? ;).
Spodobała mi się od pierwszego wejrzenia.
Kibicuję, podziwiam i... zazdroszczę (nie mam tyle woli walki i wytrwałości - odpadłam w przedbiegach :D)

pytlaczek
19.08.2014, 17:51
Mnie się bardziej podoba 2 wersja.

Wiem, że to twoja pierwsza okładka i dopiero uczysz się próbując różnych opcji, ale aż się prosi by wysunąć zza tego proporca w kierunku opisu jakąś postać charakterystyczną dla tego sezonu.
To na pewno ożywi trochę moim zdaniem statyczny tył. Ale to trzeba by już zacząć wycinać ;). Pamiętaj, że robisz szablon dla kolekcji, dlatego wyobraź sobie jak będą wyglądać okładki do kolejnych sezonów.

Zrobisz jak zechcesz, ale moim skromnym zdaniem im wcześniej się nauczysz, tym lepiej ;).

Teemon
19.08.2014, 18:49
Madala. Dziękuje za kibicowanie.. BTW, przed chwilą przeglądałem twoją pracę nad okładką TRON. Szkoda że zrezygnowałaś. Moim zdaniem masz potencjał, powinnaś wrócić do tej okładki. Myślę że inni się ze mną zgodzą. Ja trzymam ze ciebie kciuki.

Pytlaczek, bardzo dziękuje za wszystkie twoje komentarze. Tak się zastanawiam nad tym co napisałeś, a masz może jakiś przykład jak by to miało wyglądać. Nie wiem czy potrafię coś takiego zrobić, ale uczę się bardzo szybko :)
Tak jak pisałeś ma to być kolekcja, więc nie chciał bym za bardzo przekombinować jak na pierwszy raz bo potem mogę mieć większy problem niż teraz.. Ale jak zobaczę przykład to się zobaczy..

pytlaczek
19.08.2014, 19:19
Zaraz ci pokarzę o co mi chodzi.

Tu masz tutka do wycinania:
http://www.okladko-maniacy.pl/showthread.php?t=3310

Może coś takiego?


22491

Ponieważ nie znam serialu, postaci wrzuciłem na chybił trafił.

Teemon
19.08.2014, 19:52
WOW :swoon:

OK popracuje troszkę jeszcze nad tym, zobaczę co mi się uda wypędzlować :p

Teemon
19.08.2014, 22:01
a może coś w tym stylu ? To tak na szybcika jest..

22492

Matush
19.08.2014, 22:29
Wydaje mi się, że na szybcika to nie wyjdzie szał, wiem, że zaczynasz, ale bardzo dobrze sobie radzisz i bierzesz do siebie uwagi innych (z czego bardzo się cieszę) więc chyba lepiej się przyłożyć od samego początku, dłużej robić jeden projekt, ale dopracować go na 100%, aby kolejne sezony poszły już szybciej.
Jak szablon jest gotowy to jest zdecydowanie dużo łatwiej robić kolejne okładki.

Ja bym poszedł w stronę pytlaka, to co on zaproponował, dodatkowo wcześniej pisał chyba już Sub o tym, aby pokombinować ze screenami w osobnych ramkach. Może jakieś ciekawe ramki w sieci byś znalazł lub wykonał sam pasujące do klimatu serialu.
Jeżeli uda mi się jutro znaleźć trochę czasu to pokażę ci o co mi mniej więcej chodzi.
Poniżej masz kilka przykładów okładek gdzie autor dopasowywał szablon pod klimat filmu, mam nadzieję, że to w jakiś sposób pomoże i nakieruje Cię na kilka pomysłów:

http://www.okladko-maniacy.pl/showthread.php?t=5319
http://www.okladko-maniacy.pl/showthread.php?t=5275
http://www.okladko-maniacy.pl/showthread.php?t=4965
http://www.okladko-maniacy.pl/showthread.php?t=4962

Teemon
20.08.2014, 16:59
Hej Pytlaczek, jak uzyskałeś efekt "wtopienia" tego czegoś świecącego pod tekst ?

Matush
20.08.2014, 17:51
Prawdopodobnie użył innego trybu mieszania . W tym tutorialu jest wzmianka o zmianie trybu mieszania : http://www.okladko-maniacy.pl/showthread.php?t=5139

pytlaczek
20.08.2014, 23:54
Prawdopodobnie użył innego trybu mieszania .
prorok jakiś, czy co :D

w tym przypadku tryb "jaśniej", ale zawsze to eksperymentowanie ;).

http://1adt.com/wp-content/uploads/2013/08/While-we-wait-for-game-of-thrones-season-4-enjoy-this-awesome-wallpaper-collection-1adt.com-1e.png

Teemon
23.08.2014, 06:31
Hej. Cały czas pracuje nad tym projektem niestety rozchorowałem się i nie byłem w stanie nawet "kiwnąć palcem". Troszkę też szperam w tutorialach na forum tutograf. Lada dzień wrzuce coś nowego do skomentowania. Matush obiecałeś przykład z tymi ramkami. Da radę?

Teemon
23.08.2014, 17:39
Work in progres...

22540

GAROT
23.08.2014, 20:05
Joffreya przyciemnij i zmniejsz nasycenie, chodzi o to aby kolorystycznie był podobnie jak Cersei :)

Teemon
24.08.2014, 08:59
Work in progres... Poprawione...

22541

pytlaczek
24.08.2014, 09:34
Jeśli dobrze widzę, zgubiłeś myślnik w drugim adresie stronki w legalsie ;).

Dla mnie OK! :thu_ok:

Teemon
24.08.2014, 10:06
Poprawione...

22542
22543
22544

pytlaczek
24.08.2014, 13:26
Zrób wszystkie loga w tym samym kolorze (szary) i wgraj do akceptacji.

Gratuluję ukończenia pierwszej okładki! ;)

Teemon
24.08.2014, 14:05
Dziękuje wszystkim za komentarze oraz pomoc w stworzeniu tej okładki. Piwko dla was :piwo:

Pytlaczek, pytanie techniczne. Wgrać tutaj plik w pełnym rozmiarze czy przez upload ? I drugie pytanko, zabieram się za drugi sezon, czy mogę tutaj kontynuować czy założyć nowy temat ?

Zrobiłem szare loga, ale wydaje mi się że ten na grzbiecie lepiej wyglądał jednak biały.. Co o tym myślicie ?
22545

pytlaczek
24.08.2014, 14:21
Twoja ranga wgrywa pełne pliki do działu Wgraj:Okładki/etykiety. Po zatwierdzeniu moderator przeniesie ją do odpowiedniego działu w galerii.

Jak chcesz, możesz kontynuować projekt serii w tym temacie. Jak skończysz, założysz sobie osobny temat w dziale z prezentacjami, gdzie pokarzesz kolekcję w pełnej krasie ;).

Pisałem o logach z tyłu. Na grzbiecie zobacz, jakie ładniej wyglądają.

Teemon
24.08.2014, 18:42
Dodane do akceptacji.

Teemon
24.08.2014, 21:15
****** Sezon 2 *****

22548
22549
22550

Marokiro
24.08.2014, 23:14
Stawiam pierwsze kroki projektując swoją pierwszą okładkę wiec moja uwaga może nie być zbyt trafna, ale ja bym wybrał inną grafikę na front ta mi jakoś nie pasuje. W pierwszym sezonie miałeś na przodzie jedną z głównych postaci serialu tego sezonu, może było by dobrze iść tym tokiem dalej i postąpić podobnie w następnych sezonach.

GAROT
25.08.2014, 10:35
Myślę że Marokiro ma rację, fajnie jest się podczas takich kolekcji trzymać schematu, aby były elementy wspólne. Pomyślałbym na twoim miejscu aby kolorystykę zrobić albo taką samą jak w 1 sezonie, a jeśli chcesz taką czerwień to w następnych sezonach powinny być inne kolory, np według heraldyki.

Screeny w 2 sezonie popraw pod względem kolorów. Pierwszy ma zbyt mocne nasycenie, a 2 przy reszcie zbyt blado wygląda, czyli może lekko dodaj albo nasycenia albo brązu aby do 2 ostatnich się lepiej wkomponował :)

Ogólnie to dobrze ci idzie :)

PS. mam nadzieję że jakiś cytat tez dasz nad opisem jak 1 sezonie?

Matush
25.08.2014, 17:31
Matush obiecałeś przykład z tymi ramkami. Da radę?

Niestety brak czasu mi na to nie pozwolił, sorry :piwo:

Teemon
25.08.2014, 19:30
Niestety brak czasu mi na to nie pozwolił, sorry :piwo:
Matush :piwo:

Garot. Tak planuje dodać jakiś cytacik.. Szukam czegoś ciekawego... I dziękuje za miłe słowa, naprawdę jak na kogoś kto usiadł przed Photoshop'em 3 tyg temu miło się to czyta, zachęca do dalszej pracy oraz pędzlowania coraz ambitniejszych projektów.. A mam jeszcze sporo w głowie :) :piwo:

Tyle piwa a to dopiero poniedziałek :)

Dworek
25.08.2014, 20:55
Jedziesz dalej z tym koksem, świetnie Ci idzie :-)

pytlaczek
25.08.2014, 21:00
Ten obraz można dać w drugim sezonie w miejsce tego pod taglinem na tyle. Żeby elementy się tak nie powtarzały.

http://adventuresinpopcult.files.wordpress.com/2012/06/game-of-thrones-season-2-wallpaper.jpg

...taki pomysł ;).

Teemon
28.08.2014, 16:23
Witam wszystkich po krótkiej przerwie.. Ostatnio mam armagedon z obowiązkami w firmie.... Więc czasu troszkę mniej...
Jak zawsze dziękuje za komentarze, poniżej moja kolejna propozycja.. Screenów na dole tyłu okładki jeszcze nie ruszałem, chyba zmienię ten pierwszy z lewej...
Od poniedziałku będę na urlopie, więc może się okazać że następny update będzie dopiero za 1,5 tyg..

22552

22553

22554

pytlaczek
28.08.2014, 17:26
No nie wiem Teemon.
Osobiście uważam, że jak już się robi serię, to powinna ona wyglądać spójnie, tzn. posiadać te same cechy. Fronty też.
Dlatego zostawiłbym tron na froncie, tylko zmieniał postacie. Jak napisałem serialu nie znam, nie wiem czy to by było zgodne z fabułą serialu, ale tak to widzę.

Dla mnie to jedno nie pasuje do drugiego, ale to tylko moja sugestia.

Niech inni się wypowiedzą ;).

GAROT
28.08.2014, 18:38
Marek wydaje mi się że jest ok, pamiętaj że na tym zdjęciu z 2 sezonu to ta postać siedzi na tym samym tronie tylko jest bliższe ujęcie. Nie może dać na wszystkich sezonach zdjęć tronów z różnymi postaciami bo w serialu nie zasiadało aż tyle osób a jakby inne dał to już nie będzie to zgodne z danym serialem. Też bym chciał aby to uspójnić no ale to musiały się autor zastanowić i najlepiej przejrzeć wszystkie materiały do wszystkich sezonów aby dobrać fronty tak żeby w podobnym stylu były na wszystkich sezonach. Ja tak zawsze robię :)

Teemon
28.08.2014, 20:58
Wymieniłem screeny na tyle oraz troszkę front przyciemniłem..

22557

22558

22559

Marokiro
31.08.2014, 09:47
W dwóch zdjęciach na tyle masz wklejone 2 postacie które kolorystycznie odbiegają od tła, przynajmniej ja to tak widzę, wygląda to trochę nienaturalnie.

Teemon
09.09.2014, 16:54
Wgrywam wydaje mi się że ostateczną wersję. Proszę o komentarze..

22565
22566
22567

pytlaczek
09.09.2014, 23:12
Bierz się za następną :D.

Teemon
10.09.2014, 15:07
Hej rozumiem że można wgrywać 2-gi sezon do akceptacji?

pytlaczek
10.09.2014, 23:11
Skoro skończyłeś i nie ma więcej uwag :popcorm1:

Teemon
17.09.2014, 17:30
Hej.. Poprawione i wgrane do akceptacji :dance2:

Teemon
17.09.2014, 19:23
****** Sezon 3 *****

Proszę o komentarze

22571
22572
22573

GAROT
17.09.2014, 20:12
Hmm Ładne zdjęcie na front :) Troszkę może pomarańczu dodaj lub brązu bo w poprzedniej front masz bardziej żółty, pamiętaj aby sezony porównywać pod względem kolorów.

3 screen zbyt niebieski i ciemny do pozostałych, z ostatnim tez pokombinuj.

Teemon
20.09.2014, 19:04
Popoprawiałem troszeczkę.. Proszę o komentarze..

22582
22583
22584

scooter29
20.09.2014, 19:46
Na wstępie napiszę, że nie znam serialu i moje uwagi mogą być nie trafne, ale nie za bardzo mi się podobają oczy (postać) na tyle w lewym górnym rogu.
Screeny zbyt białe moim zdaniem (zupełnie jak, by to albinosi byli).
Opis źle wyjustowany.
Oczywiście jak w poprzednich częściach dodaj postacie w okół proporca.
Nie za bardzo wiem tez co to za znaki w tagu i po co one są, po słowie "globem" i "emmy"
Co do frontu to nie wiem czy to taki plakat, ale dziwne światło (jak dla mnie jest). Włosy białe, a twarz prawie nie widoczna.

GAROT
21.09.2014, 09:39
Zgadzam się całkowicie ze scooterem, poza jednym. Na froncie ta Pani w filmie ma takie białe włosy :)
Ponadto może daj cudzysłów do taglina. Screeny faktycznie troszkę zbyt białe.

Teemon
27.09.2014, 15:26
Parę drobnych zmian wg. sugestii. Obrazki przyciemnione, poprawione justowanie i dodany cudzysłów.. Zrezygnowałem z oczu "obcego" za to dodałem smoka co myślicie ?

22615
22616
22617

pytlaczek
27.09.2014, 16:34
Spróbuj może podostrzyć tego smoka. Strasznie rozmyty jest w porównaniu do reszty grafiki.
No i mnie osobiście czegoś pod nim brak... Nie znam serialu, ale jakaś taka nieprzyzwoita dziura tam jest. Pomyśl może, by jakoś ją wypełnić ;).

scooter29
27.09.2014, 18:47
Smok wygląda dużo lepiej ale zgadzam się z pytlaczkiem, że kiepskiej jakości jest (Przynajmniej na mini tak to widać). Co do tej "dziury" o której pisze przedmówca to tak jak pisałem wcześnie potrzebne są postacie w okół proporca, a w tedy zobaczymy jak to będzie współgrać ze smokiem.

Na froncie nazwiska są zbyt blisko lewej strony.

Teemon
30.10.2014, 10:03
Witam po długiej przerwie. Przepraszam że dawno nie było żadnej aktualizacji. Mam ostatnio naprawdę dużo pracy(prowadzę własną działalność), i nie miałem czasu na okładeczki.. Jak znajdę trochę czasu to na pewno wrócę do projektu.. pozdrawiam..

rakord
30.10.2014, 21:20
Ładna Okładeczka. Front , najlepszy ze wszystkich 3 części ci wyszedł . Gra O Tron to najlepszy serial fantasy w historii , jak mozna tego nie znać ? Wstyd panowie :( Zabierać się do oglądania , serial jest znakomity nie tylko ze względu na jego treść ale też ze względu na znakomitą grę aktorską , zwłaszcza postać karła grana jest znakomicie. Jest jeden problem. Serial kompletnie nie nadaje się do oglądania w słabej jakości . Mam wsie 3 sezony w BLU , jak ktoś będzie chciał to udostępnię.