PDA

Zobacz pełną wersję : Antologia Horroru (wersja blu-ray)



Matush
03.10.2014, 17:31
Wiem, wiem, że dawno temu robiłem już kolekcję horrorów na szablonie, ale to była wersja dvd i nie bardzo mi pasuje przerabianie jej na format BD. Postanowiłem zbudować inny szablon, który będzie tylko do wersji blu-ray.
Nie wiem jak będę stał z czasem, aby ukończyć ten szablon, ale będę się starał robić aktualizację co jakiś czas. Ostatnio mam za dużo na głowie i za dużo pracy, ale mam nadzieję, że jakoś dam radę to pogodzić.
Jak już taki skład dłubie w PWT to postanowiłem, że tez się podzielę moimi wypocinami ;)
Chciałbym zrobić coś na zasadzie kolekcji komiksów, czyli konkretny szablon i wtedy działać z grafiką, użyć albo gotowych materiałów dostępnych w sieci, aby jakoś w miarę szło, ewentualnie próbować składać coś własnego z grafiki.
Na chwilę obecną nie piszcie, że nie ma grafiki filmowej itd, bo ten etap jest zarezerwowany do zbudowania szablonu.
Taki początek :

22641
22642
22643

GAROT
03.10.2014, 18:12
OO jak że miła niespodzianka! Myślałem że już dałeś sobie spokój z tymi starszymi horrorami. ja wprawdzie jestem zadowolony z twojej poprawionej kolekcji ale chętnie się przyjrzę twojej nowej wersji w BD. Szablonik bardzo fajny i mroczny!

subwoofer
03.10.2014, 20:18
Horrory ja pierdziele coś dla mnie ja jestem na maksa zadowolony:thu_ok: i oby była kolekcja jak największa:jammin:

Teemon
03.10.2014, 21:57
Jak dla mnie wygląda super. Jedyne co zauważyłem to dziwny znak w stopce po Rick Shane.. Ale pewnie już to zauważyłeś sam :-)

Matush
04.10.2014, 08:25
Stopka starej wersji czcionki, będzie zmieniona z czasem ;)

pytlaczek
04.10.2014, 20:45
Całość prezentuje się cholernie mrocznie, czyli do horrorów pasuje. Nie wiem jak planujesz robić tytuły, czy oryginały, czy też jedną czcionką. Te do TT i podtytułu są super, ale jakoś mi nie pasuje na froncie czcionka taglinu.
Może ją podwyższyć i pochylić, a potem cały tag przechylić w prawo a nie w lewo?