PDA

Zobacz pełną wersję : Epicentrum



pytlaczek
19.12.2014, 16:58
Witam w kolejnym projekcie wszystkich nierobów, obiboków, leni cholernych i innych z którymi się utożsamiacie.

Zaczynamy kolejny projekt. Na razie mamy coś takiego. Trzeba jeszcze dodać postacie i inne drobiazgi porwane przez tornado.


22778

DeimoS
19.12.2014, 18:27
Więc jako leń skomentuję chociaż. Światło w autku jak na razie sztucznie wygląda, ale z pewnością jeszcze je poprawisz. Logo WB na grzbiecie bał bym monochromatyczne żeby się tak nie odcinało. Auto przydało by się tez trochę bardziej wtopić.

Filmu nie znam ale skoro Cover robisz to musi coś w sobie mieć więc z pewnością bo obejrzę. Tak trzymać i powodzenia.

scooter29
19.12.2014, 18:41
Zapowiada się super.
Zresztą wiadomo, że jak dałeś na front Titusa to scooter będzie zachwycony :D

pytlaczek
19.12.2014, 19:29
Co sądzicie o takim układzie postaci? Jeszcze nie wycięte.


22779

DeimoS
19.12.2014, 21:54
Jest spoko, układ super, jeszcze tylko sugestia aby może trochę wtopić w tornado tytuł z grzbiety, tak jak to zrobiłeś na froncie i może go trochę zmniejszyć tak o 10-20%.

Czekam na rozwój projektu:piwo:

pytlaczek
19.12.2014, 23:01
OK. Na razie na gotowo jest tak:


22780

scooter29
20.12.2014, 00:48
Moim zdaniem z samą Allison wygląda lepiej niż z pozostałymi postaciami.
Świetnie wygląda autobus. Jeszcze coś, by się przydało dać z większych przedmiotów.

Na początku kolorki bardziej mi się podobały, teraz trochę mi to za blade jest.
Jeszcze się czepne tagu. W poprzednim projekcie pisałeś, że "Nigdy nie zapodałbym czegoś, czego nie da się przeczytać" - Przeczytać się da, ale z trudem.

pytlaczek
20.12.2014, 18:24
Widzisz scooty, a jednak można :D. Ciągle nad tym tagiem myślę, mnie też się to jeszcze nie podoba...

DeimoS
20.12.2014, 18:29
na chwilę obecną to zarówno kobieta jak i ten samochód z frontu są za jasne no i to wtopienie Auta nadal dla mnie by się przydało. Jeśli o TT chodzi z grzbietu to teraz jest idealnie :)

pytlaczek
20.12.2014, 18:34
Andrzej, autko jest wtopione ponownie. W sumie to już z 5 pixeli będzie. Nie zrobię bardziej bo się rozpuści. Może jak pokombinuję do końca z kolorystyką to ci przypadnie do gustu ;).

pytlaczek
20.12.2014, 21:55
Myślę, że zostanę przy takim układzie postaci na froncie.


22782

subwoofer
21.12.2014, 06:31
Nie wiem jak innym ale mi bardziej się podobało bez tego gościa za drzwiami

rakord
21.12.2014, 11:30
Mnie się podoba po za jednym szczegółem , wsio jest zbyt blade , na początku było ok jesli chodzi o nasycenie kolorów a teraz ten wybuch z tyłu jakoś mizernie wygląda i ten gość za drzwiami , albo z niego zrezygnuj albo tylnie drzwi wywal bo dziwnie wyglądają za nim.

pytlaczek
21.12.2014, 15:39
Takie było założenie od początku Radek. Okładka w zimnych, stonowanych kolorach. Czasem ładniejsza jest taka, co nie daje po oczach kolorami ;).

rakord
21.12.2014, 16:16
Tyle że ten wybuch z tyłu wygląda dziwnie w takim kremowym kolorze.

pytlaczek
21.12.2014, 20:09
Ale pasuje do całości. To nie wybuch gra tu pierwszoplanową rolę.

scooter29
21.12.2014, 20:18
No cóż dla mnie też jest wszystko za blade, takie nijakie, bez wyrazu. Może czasem tak jest lepiej, ale nie sądzę, że tym razem.
Marek dobrze, że chociaż postacie poprawiłeś, ale nadal za słabo. Znowu robisz albinosów, a w filmie nie grali :D

pytlaczek
21.12.2014, 21:05
Według ciebie mają nienaturalny kolor skóry? Może zapodam w naturalnym rozmiarze front.


22783

scooter29
21.12.2014, 22:10
Według ciebie mają nienaturalny kolor skóry?
Dokładnie to mam na myśli, a naturalny rozmiar tylko mnie w tym utwierdza. Fakt w powiększeniu wygląda to znacznie lepiej ale jednak jeszcze trochę im brakuje, szczególnie temu chłopakowi.
Nie mówię, byś zrobił z nich mulatów, ale odrobinę przyciemnił. Ja bym widział coś między tym co proponujesz, a tym co jest na zdjęciu poniżej

rakord
21.12.2014, 22:39
No dokladnie. Takie "ziemiste" klory pasowały by do filmu Lodowe Tornado na przykład ale na pewno nie tu do Epicentrum. Nie mówię żebyś zrobił z tego "żarówę" ale jednak deczko przyciemnij.

pytlaczek
22.12.2014, 18:57
22785

pytlaczek
22.12.2014, 23:48
To może coś takiego panowie wybredni :D:


22787

scooter29
23.12.2014, 00:06
Podoba mi się. Doszedł samolot i tir, teraz to widzę, że to tornado :D Chyba z 16 postów temu pisałem, że jeszcze coś, by się przydało dać z większych przedmiotów oprócz autobusu. ;) jes, jes, jes :D

Nie za bardzo widzą mi się nazwiska, czy nie lepiej wyglądały, by u góry ?? Sprawdzałeś ??

pytlaczek
23.12.2014, 18:21
U góry, jak to Marcin by powiedział, strasznie naćkane było z nazwiskami. Trochę poprawiłem ich widoczność i schowałem facetowi rękę do kieszeni. Front wygląda na skończony.

Radek - jest ciemniej... :vampire:


22790

rakord
23.12.2014, 18:42
Widzę. I pochwalam. Wygląda to teraz całkiem fajnie.

subwoofer
23.12.2014, 19:01
W sumie jest fajnie jedynie ten gostek za drzwiami mi osobiście nie podoba się i jeszcze taka zawierucha za nim a on rączka w kieszeni:haha: twardziel

pytlaczek
23.12.2014, 19:24
Wsiada do samochodu i po kluczyki sięga, żeby spie.. uciec :D.

rakord
23.12.2014, 19:31
To chyba trochę nie z tej strony wsiada hehehe ale widziałem już jednego co przez bagażnik wsiadał więc nie dziwi nic....

scooter29
24.12.2014, 01:36
Koleś ma gdzieś to tornado, ewidentnie patrzy się na Allison i chłop o bożym świecie zapomniał :D

Teraz nazwiska cacy ;)

Czepiam się jeszcze tagu ;) Nadal słabo widoczny (jak dla mnie). Mam pewien pomysł, który oddaję pod rozwagę. Teraz w modzie jest wszystko asymetryczne, nawet samochody już takie robią, więc tak pomyślałem: czy on musi być od lewej strony? Przesuń go w prawo, ale nie do końca TT, ani nie na środek, tylko właśnie asymetrycznie. Niech się kończy gdzieś nad "U".
Na ten pomysł wpadłem dopiero jak zobaczyłem jak zrobiłeś nazwiska (skos). Od razu rzuciło mi się, że tag za grzecznie ułożony jest nad TT. Sprawdzisz i zobaczysz jak będzie wyglądało.

pytlaczek
24.12.2014, 11:12
Dzięki za pomysł Piotrek, ale w tym wypadku asymetria burzy ład i porządek :D. Naprawdę kiepsko wygląda, gdzie by go nie przesunąć. Ale zmieniłem czcionkę, luknij teraz.


22791

scooter29
24.12.2014, 12:59
Ład i porządek na tej okładce - się uśmiałem :laugh1:
Czytelność tagu jest lepsza, ale przede wszystkim już nie kuje w oczy. Dziś gwiazdka to front zatwierdzam :D

pytlaczek
28.12.2014, 17:45
Prace nad tyłem rozpoczęte. Postacie nie wycięte jeszcze, legalsy poglądowo. Na razie w eng.
Co o takim układzie myślicie?


22793

subwoofer
28.12.2014, 20:58
Ta ściana za nimi chyba troszkę mała względem postaci ale ogólnie jest super

scooter29
28.12.2014, 21:58
Marek nie wiem co Ci tu napisać bo tak szczerze to nie podoba mi się, a jak zacznę wymieniać co mi się nie podoba to zburzy to całkowicie twoją koncepcję.
Sorry :sorry2:

pytlaczek
28.12.2014, 22:53
Rozumiem was. Mnie też nie wszystko się podoba ;). Na razie w całości grafika wygląda tak:


22795

pytlaczek
01.01.2015, 14:41
Wprowadziłem kilka poprawek i tył wygląda tak:


22799

scooter29
01.01.2015, 16:34
Dobry pomysł z tą płyta na dodatki, zresztą z innymi też.
Screeny ogólnie nie za bardzo mi się widzą w takim układzie, ale teraz jest dużo lepiej niż poprzednio.
Najbardziej jednak nie podoba mi się rura, wygląda sztucznie jak nie z tej bajki.

rakord
01.01.2015, 19:10
Fakt , rura mi bardziej karnisz przypomina , co do screanów to choć rozumiem ideę i brak miejsca to te malutkie kwadraciki wyglądają fatalnie i do reszty nie pasują. Zrób grubszą rurę , paek ze screanami na rurze nad opisem , będzie niższy ale dłuższy a wnim max 3 zdjęcia i to z akcji filmu a nie postaci jak jest teraz bo postaci masz na tle które wogóle do reszty nie pasuje. Po za tym reszta bez zarzutu.

pytlaczek
01.01.2015, 20:03
Te malutkie kwadraciki to nie screeny, tylko postacie z filmu. Cała ekipa. Fotki z filmu są, a raczej były obok, ponieważ z nich zrezygnowałem.
Powiększanie rury i robienie na nich screenów to raczej kiepski pomysł. Zszedłem z nasycenia rury i lepiej pasuje teraz.


22800

22801

scooter29
01.01.2015, 21:25
Te malutkie kwadraciki to nie screeny, tylko postacie z filmu. Cała ekipa.
Postacie z filmu w "kwadracikach" to nie screeny ?? Może to nie istotne, ale przy okazji trochę się podszkolę ;)

Chodzi o to, że słabo to wygląda w takim ułożeniu i w takim miejscu - takie moje zdanie


Zszedłem z nasycenia rury i lepiej pasuje teraz.
Niewątpliwie jest lepiej, ale wciąż jest kiepsko. Pisząc wcześniej, że rura nie pasuje i wygląda jak z innej bajki miałem na myśli jej cały wygląd. Rakord to nawet nieźle ujął: rura bardziej karnisz przypomina niż rurę.
W filmie praktycznie jej nie widać, leży na blasze, a u ciebie na okładce wisi jak karnisz na firankę.


22802

pytlaczek
02.01.2015, 11:31
Panowie, gratuluję gustu w doborze karniszy :D.

Wiem jak wyglądała pęknięta rura w filmie i jak łatwo zrobić screena, tylko co innego zrobić dobrej jakości grafikę na okładce.

Dla będzie was druga wersja tyłu.


22803

rakord
02.01.2015, 12:21
Ten 3ci screan w tym miwjscu jest zupełnie zbędny , zasłania tylko obraz pod spodem , trgicznie to wygląd zwłaszcza że nad opisem łysina brzydka wyszła , daj opis na samą górę , pod nim tagline i może zmieścisz wtedy tengo 3ciego screana równolwegle do drugiego lub nieco powyżej nad postaciami. Tekst musisz zrobić prawie od samego screana , inaczej nie wlizie wszystko .Albo układ opis u góry , sceran , tagline na dole , , sam tagline jeszcze można lekko opóścić i lewo delikatnie , po co ma o tego badyla suchego zaczepiać jakby na nim wisiał zzobacz jak będzie lepiej. Jakbyś nie zrobił to i tak będzie teraz lepiej niż z tym "karniszem" hehe.

scooter29
02.01.2015, 12:30
He he, Marek te gratulacje to nie na miejscu są. Wyraźnie napisałem, że mi się nie podoba ta rura, a karnisze mam inne :hahaha:

Ja wiem, że ty wiesz i ja też to wiem jak łatwo zrobić screena i jak trudno zrobić grafikę na okładce. Robisz projekt, ja się wypowiadam, doradzam najlepiej jak umiem, piszę co mi się podoba, a co nie. Nie znaczy to, że zawsze musisz korzystać z moich propozycji. Na końcu Ty decydujesz czy moje propozycje są dobre i czy z nich skorzystasz bo to twój projekt i twoja wizja.

Na twoim miejscu był bym ostrożny z propozycja drugiej wersji tyłu "dla nas" - bo możemy mieć wiele propozycji zmian :D A tak na poważnie to wygląda dużo lepiej. Nawet gdybyś zostawił tak jak jest teraz to w moim wysublimowanym guście bije na głowę poprzednią wersję, a jak jeszcze dopieścisz to będzie cacuszko. Ja proponuję tag dać nad opis. Chyba, że masz inny pomysł z zagospodarowaniem miejsca po "karniszu"

Edit:
Nawiązując do wypowiedzi przedmówcy dotyczącego trzeciego screena to nie szukał bym na niego miejsca na siłę. Uważam, że już lepiej będzie zostawić tylko dwa screeny.

rakord
02.01.2015, 13:28
Tak też można i znacznie lepiej niż z trzema , gdzie jeden zasłania co innego. Po "karniszu" płakał nie będę. :) Wersja jest znacznie lepsza , screany dużo ciekawsze niż te fotki aktorów formatu połowy pocztowego znaczka pouwieszane jak pranie na na sznurku.

pytlaczek
02.01.2015, 14:14
Wszystko OK, tylko jeżeli ktoś inaczej widzi ten film, to dział projekty jest otwarty dla każdego. Tym bardziej, że każdy z was umie robić okładki w PSie, tylko mu się zwyczajnie nie chce :tongue:.

Na innych stronach kilkanaście osób robi projekt tylko do jednego filmu i każdy wtedy może znaleźć coś dla siebie. Tylko nie tu. Szkoda, że to tak długo trwało. Pewnie była by gotowa już kolejna okładzina.

W każdym razie dzięki za każdą sugestię i poświęcony czas. Wszystkie możliwe wersje w galerii.

:lazy2: