PDA

Zobacz pełną wersję : transcedencja



maciekd21
13.02.2015, 10:53
co sądzicie

myszmis
13.02.2015, 17:25
Nie jestem projektantem grafiki ale w tej chwili na moje oko to jest tu straszny chaos i zamęt tak bez składu i ładu. Nie znam filmu ale wydaje mi się że tag na froncie byłby bardziej składny "Dr Will Kaster. Do wczoraj był tylko człowiekiem, dziś ...." Nie widzę kto w ogóle gra w tym filmie więc i cokolwiek więcej trudno mi napisać. Tyle na razie, chyba że spłoszysz się i zniechęcisz to i z poradami będzie ciężko :). Pożyjemy zobaczymy.

maciekd21
13.02.2015, 18:17
film jest o tym ze deep aby żyć zostaje przeniesiony do komputera i tam sie rozwija i zagraża potem życiu na ziemi to mój pierwszy projekt co byś zmienił dzięki za podpowiedzi:)

myszmis
13.02.2015, 18:46
Jeśli J.Deep jest jedynym aktorem to dał bym na górze imię i nazwisko jako dr.kaster a na dole to co napisałem wcześniej. Co do tyłu nie wyodrębniał bym opisu w szarej ramce tylko zamienił czcionkę na czarną a tło takie jak jest po całości. Co do innych technicznych szczegółów to już wyższa szkoła jazdy i tu za wiele nie pomogę. Na razie zmień to co napisałem a potem się zobaczy.

maciekd21
13.02.2015, 19:32
oki dzięki :)

subwoofer
13.02.2015, 21:40
Jak chcesz stworzyć cos swojego to będziesz się musiał nauczyć wycinać postaci na razie słabo to wygląda znajdź jakieś dobre zdjęcie z Deepem wytnij go a zanim daj jakieś fajne tło z podobnym motywem komputerowym, albo poszukaj jakiegoś fajnego plakatu troszkę go podrasuj i spróbuj dorobić fajnie tył okładki do niego z zachowaniem ładnego układu. Opis i creedit żeby się na tyle znalazł. Piszesz że robisz pierwszy raz to moim zdaniem można wykorzystać jakiś plakat do tego filmu i niema się co zrażać pomalutku dojdziesz do wprawy. Na sam przód zabierz się za front.

myszmis
13.02.2015, 21:52
Tak mi wpadło do głowy że to tło na którym dokładasz resztę jest takie nijakie wręcz stwarza to chaos. Może znajdź w necie dobre zdjęcie płytki komputerowej ze scalakami itd i może to dać jako tło, może będzie ciekawszy efekt.

rakord
13.02.2015, 23:02
Tu masz 2 foty dobrej jakości. https://1fichier.com/?k8r8xt7nrb

Dworek
14.02.2015, 13:10
Tło na froncie niszczy mi mózg ;-) Oczywiście je zmień, wytnij ładnie Depp'a (nie Deepa).
Z tyłu lepiej, ale zdejmij to karbowanie.
Podpatrz na innych okładkach jaka czcionka używana jest zwykle do opisów filmy z tyłu i popraw.

maciekd21
14.02.2015, 15:39
22900

maciekd21
14.02.2015, 18:57
To jest lepiej

Matush
14.02.2015, 20:01
Odsyłam do lektury kolejny raz!!! : http://www.okladko-maniacy.pl/showthread.php?t=3705

Jeżeli nie będziesz się stosował do zasad panujących tutaj zostaniesz zablokowany!

scooter29
14.02.2015, 20:13
maciekd21 wczoraj dostałeś ode mnie PW między innymi z informacją, którą podał wyżej przedmówca. Robisz sobie jaja ?? Źle się to może dla Ciebie skończyć

Zarówno w pierwszej wersji jak i w drugiej nie jest zachowany aspekt ratio, czyli proporcja szerokości do wysokości.
No i nie chodzi o to, by plakat wcisnąć na siłę do szablonu bluray, wyciąć z niego TT i umieściś to na grzbiecie.

subwoofer
14.02.2015, 20:53
Żeby ci aspekt ratio nie leciało trzymaj shift przy zmniejszaniu i powiększaniu zdjęcia.

rakord
14.02.2015, 23:48
Dziewczyna na froncie wygląda fatalnie , włosy jakby siekierą były strzyżone i zachodzą za główną postać w taki sposób że wygląda to tragicznie . Trzeba nad tą fryzurą trochę popracować. Z tyłu brak aspekt ratio , zrób jak pisze kolega , przy pszekształcanu swobodnym trzymaj SHIFT wtedy utrzymasz proporcję , inaczej wyjdzie ci tak jak ci wyszło czyli okładka do filmu Jajogłowi :)

maciekd21
15.02.2015, 15:25
Dziękuję za rady. Jeszcze jedno pytanie mam a konwertujecie zdjęcie na obiekt inteligentny i potem shift?

subwoofer
15.02.2015, 16:35
Jak je zmniejszasz lub powiększasz trzymasz SHIT (przekształcasz swobodnie) to ci aspekt się nie spierdzieli.

LanPartyX
15.02.2015, 21:06
Moja rada: Poczytaj czym jest typografia i zastanów się czy czcionki, których użyłeś są odpowiednie (styl, efekty, rozmiar, rozmieszczenie).
Jest to o wiele prostsza sprawa, niż nauczenie się wycinania postaci, więć proponuję zacząć od tego.
Pomocne będzie również wejście w dział Prezentacja i poświęcenie chwili czasu na przeglądaniu gotowych projektów innych osób.