PDA

Zobacz pełną wersję : Niekwestionowany / Undsiaputed (Chamopion) 2002



bojka123
14.03.2015, 23:37
O tak mnie rzuciło na ten film chociaż u nas musi na blu-ray to nie wyszło jeszcze. Jesli chodzi o jakość zdjęć do tego filmu to naprawdę są słabszej jakości także nie am co za bardzo szukać ostrego obrazu. Takie coś namodziłem.

Edit poprawcie tytuł bo sam chyba nie mogę. Undisputed ( Champion) miało być :)

23010

23011

23012

LanPartyX
14.03.2015, 23:48
Fajna, nie mam uwag.

pytlaczek
15.03.2015, 18:35
Nie wiem, czy zaczynasz projekt czy też kończysz prezentację...

Legalsy staraj się w jednolitym kolorze robić. Wtedy tak nie rzucają się w oczy i ładniej wyglądają.

Ponadto brakuje mi na okładce roku produkcji oraz czasu trwania filmu. To ważne informacje ;).

Filmu nie znam, ale polski tytuł brzmi chyba "Champion". Proponuję zrobić jakiegoś ładnego customa, może lekko po skosie go dać, bo ten to taki zbyt "grzeczny" jak na tego typu film :D.

scooter29
15.03.2015, 19:17
Trzeba zacząć od tego, że w zasadzie pokazujesz gotową okładkę. Chyba nie o to chodzi w projektach.

Skąd taki tytuł ?

Mi osobiście jakoś nie za bardzo podoba się układ nazwisk na froncie ale nie mam pomysłu co tam zmienić.

Rozumiem, że ciężko o materiały ale może uda Ci się znaleźć jakąś inną fotkę na screeny bo teraz obie są bardzo podobne.

Wydaje mi się, że opis lepiej wyglądał by gdyby był napisany cieńszą czcionką.

Proponuję odejść od takiego układu legalsów, tzn. loga BD, DD itd. przenieść wyżej między ramkę, a opis "ostrzeżenia"

Proponuję zamienić tagi. Ten z tyłu dać na front, a ten z frontu dać na tył i pod nim mały dopisek: New York Post

No i na koniec, skoro ten film nie wyszedł na Blu-ray to może warto zrobić okładkę DVD zamiast BD ?

scooter29
01.08.2015, 18:37
Czy ten projekt będzie kontynuowany ??

scooter29
14.08.2015, 15:15
Rozumiem, że temat do zamknięcia. Nie wiem tylko czemu nie możesz o tym napisać notsure