PDA

Zobacz pełną wersję : Steve Jobs



Mariodream
06.01.2016, 15:10
Steve Jobs
Steve Jobs (rok prod. 2015)
projekt okładki: Mariodream
opakowanie: Viva Elite 12,5mm

scooter29
06.01.2016, 15:56
Gratuluje ukończenia pierwszego projektu i czekamy na następne :D
Dobra robota :piwo:

Mariodream
06.01.2016, 16:37
Dziekuje bardzo i również chcialem podziekowac wszystkim za pomoc przy projekcie :)

pytlaczek
06.01.2016, 20:47
Jak na pierwszy projekt to całkiem, całkiem :D. :piwo:

subwoofer
06.01.2016, 21:23
Naprawdę jak na pierwszy projekt wyszło świetnie, teraz czekam na następny:thu_ok:

Mariodream
06.01.2016, 21:27
Dzięki, ale nie daliście mi wyboru :P Wszystko albo nic ;)

scooter29
07.01.2016, 02:37
Dzięki, ale nie daliście mi wyboru :P Wszystko albo nic ;)

Tak tylko Ci się wydaje. Bardzo wyrozumiali byliśmy ;)

pytlaczek
07.01.2016, 10:00
Możesz mi wierzyć na słowo, że teraz, kiedy stara wiara odeszła w niebyt jest po prostu jak w przedszkolu :D.

Mariodream
07.01.2016, 11:31
Tak tylko Ci się wydaje. Bardzo wyrozumiali byliśmy ;)

F*ck.. wiedziałem! :D


Możesz mi wierzyć na słowo, że teraz, kiedy stara wiara odeszła w niebyt jest po prostu jak w przedszkolu :D.

Wiesz, dla Ciebie i kilku osób tutaj pewnie tak jest, ale dla większości ludzi to czarna magia, dlatego też niewiele osób się udziela, wiem, bo sam widząc jakie cuda tu wyprawiacie zastanawiałem się kilka razy, czy wogóle coś dodawać, żeby się nie ośmieszyć ;) ale stwierdziłem, że może będzie fajnie i się czegoś nauczę, a jak będziecie cwaniakować to spadam.. haha Nie ma nic do stracenia :) Myśle, że mnie rozumiesz :)

pytlaczek
07.01.2016, 11:56
Nie wiem co masz na myśli pisząc o cwaniakowaniu. Jeżeli chce się coś robić dobrze na maksa, to trzeba się trochę poświęcić i tego nauczyć. Jeśli kilka lat przeznaczonych na samodzielną naukę obróbki grafiki, jej składania prezentacji nazywasz cwaniakowaniem, to daj sobie spokój. Ja czekałem na komentarz w swoim projekcie bardzo długo, a jak się już go doczekałem, to skakałem z radości. Myślę, że może kiedyś mnie zrozumiesz :D.

bojka123
07.01.2016, 11:59
Mario swój pierwszy projekt zrobiłeś szybciej niż ja swój. Ja na początku tak samo, od razu w głeboką wodę grube ryby łowić :D Jakos dałem radę i ty też dasz bo juz widać zalążki talentu :)

Mariodream
07.01.2016, 13:15
Nie wiem co masz na myśli pisząc o cwaniakowaniu. Jeżeli chce się coś robić dobrze na maksa, to trzeba się trochę poświęcić i tego nauczyć. Jeśli kilka lat przeznaczonych na samodzielną naukę obróbki grafiki, jej składania prezentacji nazywasz cwaniakowaniem, to daj sobie spokój. Ja czekałem na komentarz w swoim projekcie bardzo długo, a jak się już go doczekałem, to skakałem z radości. Myślę, że może kiedyś mnie zrozumiesz :D.

Nie odbieraj tego w żaden zły sposób, Ja baaardzo często pisze pół serio, pół żartem, a chyba nawet częściej żartem :D
Szanuje to, co robicie i podkreślałem to chyba nie raz, bo to naprawdę good job i doskonale wiem, o czym mówisz, bo mam bardzo podobnie. Nie sądziłem, że się będę tym tak jarał :D

A to co rozumiem przez cwaniakowanie, to to, że nie znoszę gdy gdy ktoś jest lepszy od kogoś i bardzo stara się to pokazać, wręcz poniżyć drugą osobę. Jeżeli jest surowy, ale stara się pomóc to spoko, zresztą głupi nie jesteś to wiesz o co kaman :D

Ale to chyba temat nie o tym :P


widać zalążki talentu :)

Weź!... bo się rumienie :D

pytlaczek
07.01.2016, 22:49
OK. Spoko. Słuchaj podpowiedzi, a po dwusetnej okładce jakoś poleci :tongue:.

A poważnie jak widzę, że ktoś się stara, a nie na siłę próbuje coś beznadziejnego przeforsować to pomogę jak umiem. Dlatego między innymi został stworzony dział PWT.

Mariodream
08.01.2016, 16:08
po dwusetnej okładce jakoś poleci .

Noo.. to jeszcze tylko 199 :D