PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs Tematyczny OM 2018



scooter29
28.01.2018, 13:43
KONKURS TEMATYCZNY OM 2018 !

Wszystkich chętnych użytkowników forum niezależnie od rangi zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie !!


Temat konkursu: Samochody

- Czyli możecie zrobić dowolną okładkę, do dowolnego filmu. Jedynym warunkiem jest, by na okładce znalazł się samochód, który był użyty w danym filmie, do którego robicie okładkę. Samochód nie może znajdować się tylko na screenach, ale musi być na grafice z tyłu lub na froncie okładki.

Jeśli ktoś ma ochotę może zrobić więcej niż jeden tytuł. Ilość prac jest nieograniczona. Okładki mają być w formacie Blu-Ray + kapselek. Starajcie się w swoich pracach nie używać gotowych plakatów, na których są już samochody.

Konkurs trwa do 14.03.2018 r.

Komplety spakowane w rar/zip wysyłajcie na adres scooter29@onet.pl Lub do mnie na PW (http://www.okladko-maniacy.pl/member.php?u=66) - koniecznie w treści wiadomości podajcie swój nick.

15.03.2018 r. na forum pojawi się temat z głosowaniem na najlepszą okładkę, które potrwa do 22.03.2018 r.

Oczywiście chyba nie muszę podkreślać zasad fair play - czyli nie konsultujemy się z innymi użytkownikami, nie zdradzamy szczegółów prac i nie pokazujemy ich nikomu aż do czasu oficjalnego ogłoszenia wyników. Konkurs jest całkowicie anonimowy, więc nie wolno oznaczać/podpisywać swoich prac oraz zamieszczać ich na innych witrynach, aż do czasu ogłoszenia wyników.

Jest o co powalczyć, bo na zwycięzcę czeka miła nagroda - Statuetka OM !!
Za drugie i trzecie miejsce jest też przewidziana drobna nagroda niespodzianka.

Administracja OM zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu w przypadku, gdyby zaszła taka konieczność.
W razie pytań - kontaktujcie się ze mną przez PW (http://www.okladko-maniacy.pl/member.php?u=66)

Życzę wszystkim powodzenia ;)


Konkurs Tematyczny OM 2018 uważam za otwarty !!

bojka123
28.01.2018, 22:30
Hehe jak się fajnie składa bo już mam na oku:) A to kategoria dla Ciebie scooter:) głosowanie do 22 pażdziernika??????

Matush
28.01.2018, 22:34
Bojka szykuj cover :drunk:, bo coś mi się zdaje, że będzie mocna rywalizacja. Dużo możliwości Piotrek dał przy tym temacie wiec można coś ciekawego poskładać.

bojka123
28.01.2018, 22:39
Chłopie ja już dwie robię:) Poszperałem na forum jakich brakuje i do takich będzie:)

scooter29
28.01.2018, 23:02
głosowanie do 22 pażdziernika ??????
Oczywiście do 22.03.2018 r. Wkradł się błąd. Już poprawione. Dzięki za wyłapanie.

subwoofer
29.01.2018, 15:38
Też postaram się coś machnąć:blush2:

scooter29
15.03.2018, 01:10
Będzie małe opóźnienie. Postaram się najpóźniej w weekend ogarnąć temat i założyć ankietę.