Front: bomba pod każdym względem, kolory dobrze dobrane, układ jak najbardziej w porządku.

Grzbiet: niby wszystko z nim ok, ale jakoś mi nie leży. Może ramkę dać w gradiencie czerwony-niebieski z tła, bo ten piaskowy kolor jakoś tak dziwnie wygląda. Ten piaskowy kolor dobrze będzie wyglądać na przetarciach krawędzi, o których wcześniej wspomniałem.

Tył: pierwsza wersja zdecydowanie lepsza (chodzi o kolor ramki od credits'ów). Co do reszty to tak: dolne screeny pod creditsem raczej zbędne, można tak upchać notkę autorską OM i powinno wystarczyć. Górne screeny zabierają za dużo miejsca, ale sam efekt na nich zastosowany kozacki :). Koncepcję tyłu widziałbym tak: pod tym małym rozdarciem z komiksem dać pasek nawiązujący do tego z górnej części frontu, a w nim jakiś cytat/tag czy cokolwiek uznane za stosowne. Poniżej ze 2 screeny w efekcie jak teraz mają, tak aby zapełniły lewą stronę, fajnie by wyglądało jakby wchodziły pod tarczę. Opis normalnie dać na teksturce papieru, a dodatki w nieregularnej prostokątnej ramce pod opisem, już w kolorze tekstury, znaczy się piaskowym. No i same tło jednak dałbym pod kolor tła z frontu. A przetarcia imitujące zdartą farbę drukarską dopełnią dzieła zniszczenia i będzie nieziemska kolekcja, której pozazdroszczą pozostałe ekipy polskie i zagraniczne


Edit:
Jak coś mogę machnąć swoją wizję tyłu, aby lepiej to przedstawić. Ale to dopiero jak wrócę do domu, zapewne jutro pod wieczór mógłbym Ci ją podesłać.