Pokaż wyniki od 1 do 15 z 70

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Aug 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    333
    Punkty
    13,256
    Poziom
    34
    Osiągnięcia:
    Veteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    549
    Thanked
    1,429 Times
    in
    112 Posts
    and
    173 Media
    Cytat Napisał bojka123 Zobacz post
    Witaj, z tego co się orientuje to na froncie nie do końca są postacie akurat z tej części filmu. Bynajmniej jack sparrow jest z 4 części:).
    Jacka mógłbym zmienić. Gorzej będzie znaleźć jakąś fajną fotkę Barbossy czy Willa.
    Cytat Napisał bojka123 Zobacz post
    Kompas chyba pojawił się dopiero w drugiej części jak się myle to mnie poprawcie.
    Był z nim od początku. :)
    Cytat Napisał pytlaczek Zobacz post
    na grzbiecie trzymałbym się standardów co do logosów i zamiast czaszki na dole dałbym logo BD a u góry logo wytwórni.
    Załatwione. :)
    Cytat Napisał pytlaczek Zobacz post
    Co do frontu przydały by się u góry nazwiska aktorów,
    Z tego elementu chciałbym zrezygnować. Nazwiska miałem w poprzedniej wersji. Ale jakoś wolę wersję bez.
    Cytat Napisał pytlaczek Zobacz post
    a na dole jakiś tagline.
    Pomyślę, nad nim. Ale najpierw jak go tam umieścić. :) Czy dać w jakiejś ramce czy zupełnie bez.
    Cytat Napisał pytlaczek Zobacz post
    Z tego brusha za postaciami bym zrezygnował. Moim zdaniem nie pasuje do filmu zupełnie.
    Właśnie też tak zastanawiam się nad elementem. Myślałem również o drewnianych ramkach czy coś w tym stylu. Jak robię bez niczego, to wydaje mi się zbyt pusto a znowu postaci nie chciałbym powiększać.
    Cytat Napisał pytlaczek Zobacz post
    Zmniejszyłbym księżyc, a przed nim coś dodał dopiero .
    OK,
    Cytat Napisał pytlaczek Zobacz post
    PS: Jak będziesz mieć problem z materiałami, to śmiało pisz request. Coś się wymyśli .
    Jak byś miał na oku jakieś dobre fotki Barbossy czy Willa z 1 części to bardzo bym prosił. :)

    Cytat Napisał scooter29 Zobacz post
    grzbiet jest z szablonu Walt Disney, a tył z innego i to sporo zmienionego. Skoro film jest Disney'a, to proponuję zrobić okładkę na szablonie Disney'a.
    Okładki nie robiłem na jakimś konkretnym szablonie. Po prostu na potrzeby nowej okładki robię nowy szablon.
    Gdzie znajdę ten szablon Disney'a?
    Cytat Napisał scooter29 Zobacz post
    Tagline z tyłu dałbym innym kolorem. Zamiast żółtego widziałbym jakiś odcień niebieskiego.
    Ten tagline niby zrobiony jest w desce. Czyli nie jest żółty. Tylko deska jest dziurawa.
    Ale spróbuję coś zrobić z kolorem niebieskim.
    Ostatnio edytowane przez meaner ; 14.10.2017 o 21:18

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •