Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Avatar (2009)

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Aug 2011
    Postów
    1,390
    Punkty
    14,505
    Poziom
    36
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    7,209
    Thanked
    3,187 Times
    in
    695 Posts
    and
    0 Media
    Okładka do Avatara, do którego powstało już multum okładek to chyba ostatnia rzecz jaką się spodziewałem zobaczyć po tylu latach od emisji filmu na naszej stronce. W żaden sposób nie zmienia to faktu, że jestem mile zaskoczony, zwlaszcza twoim nieszablonowym podejściem do kolorystyki tego covera. W zasadzie wsio co widziałem do tej pory do tego filmu na jedno kopyto było robione tylko układ fotek trochę inny , najczęściej tych samych i wszędzie wszędobylskie niebieskie lub granatowe tło. Twoja okładka jest pod tym względem bardzo oryginalna i nie ukrywam, że trafia w mój gust dużo bardziej niż wcześniejsze okładki do Avatara. Postaci też świetnie zrobione. Front idealny ale najbardziej podoba mi się tył okładki gdyż w przeciwieństwie do innych , Ty nie naćkałeś wszystkiego co tylko było można jak w dupę drzazeg, gdzie jeden zza drugiego wystają sami mniej lub bardziej potworzaści przedstawiciele fauny Pandory. Brawo bojka. Cymesik okładeczka.
    OM

  2. Już 5 użytkowników podziękowało rakord za ten post

    bojka123 (08.09.2020),pytlaczek (12.09.2020),roberto2005 (09.09.2020),subwoofer (08.09.2020),szobrycki (08.09.2020)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •