Pokaż wyniki od 16 do 30 z 90

Threaded View

  1. #11
    Zarejestr.
    Jun 2011
    Skąd
    Pabianice
    Wiek
    45
    Postów
    4,874
    Punkty
    496,462
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranOverdrive50000 Experience Points
    Odznaczenia:
    Posting Award
    Podziękuj
    8,053
    Thanked
    14,261 Times
    in
    2,570 Posts
    and
    7 Media
    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Czyli nie ważne jest co JA chcę mieć na okładce tylko to co MUSZĘ tam dać bo tak?
    Nie dlatego "bo tak", tylko, dlatego że takie tu panują zasady.

    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Rozumiałbym to jakbym projektował oficjalne okładki do sprzedaży, a nie robione dla siebie.
    Do sprzedaży potrzebny jest kod kreskowy, którego nikt Ci nie każe dodawać.

    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    No bo skoro dla siebie to robię tak jak mi pasuje. Jak nie lubię na okładkach logach i jakiś informacji, których i tak nie czytam to ich nie daje. Przynajmniej tak podszedłem do robienia tej okładki ale widać, że nie mogę zrobić okładki jak ja chcę tylko tak jak być musi. Ale dlaczego musi skoro to mój projekt i jest to okładka prywatna?
    Wszystko to jest konieczne, by okładka mogła być u nas zaakceptowana. Jeśli po ukończeniu okładki chcesz się nią podzielić, to jest to konieczne. Na początku zadałem Ci pytanie, czy "chcesz poznać nasze zdanie, co sądzimy o tej okładce? Czy chcesz dostać rady jak ją ulepszyć? Odpowiedziałeś, że "jedno i drugie". To dostajesz te rady, a na to, że się z nimi nie zgadzasz, ja już nic nie poradzę. Może faktycznie zrób dla siebie, skoro nie akceptujesz zasad panujących na tej stronie.

    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Myślałem, że ta strona funkcjonuje na zasadzie, że ktoś robi okładki DLA SIEBIE, a umieszcza ją tu dlatego żeby się podzielić jakby ktoś chciał skorzystać.
    Między innymi właśnie na takich zasadach działa ta strona, ale to nie znaczy, że przyjmujemy wszystkie okładki. Każda okładka musi spełniać pewne wymagania.

    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    No właśnie o to chodzi, że nie koniecznie wiem jak to zrobić.
    Może znasz photoshopa tak dobrze, że jesteś w stanie wszystko łatwo zrobić ale niestety ja nie jestem tak dobry - nie ogarniam wszystkich opcji tego programu, czasem muszę długo szukać sposobu jak coś zrobić, czasem czegoś nie potrafię zrobić bo nie jestem zawodowym grafikiem.
    Jeśli napisałeś opis i tytuł, to możesz napisać też inne teksty, a jeśli nie wiesz, jak coś zrobić to się zapytaj zamiast snuć teorie na temat mojej wiedzy w obsłudze programu graficznego.

    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    To ja nie wiem jak to zrobić lepiej bo jak dla mnie to wcale nie wygląda źle, nie jest przeładowane ani mało czytelne.
    Masz zapisany cały grzbiet. Jeśli to nie jest dla Ciebie przeładowane, to nie wiem, ile jeszcze musiałoby się tam znaleźć, byś przyznał rację.

    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Może zaproponuj coś bo ja naprawdę nie wiem co tu zrobić.
    Ależ zaproponowałem. Dałem trzy propozycje. Problem w tym, że nie chcesz z nich skorzystać, tylko wolisz dyskutować nad ich zasadnością.


    Chciałem Ci pomóc, nakierowując Cię, co powinieneś zmienić. Jednak nic nie poradzę, że nie podobają Ci się moje rady, ani na to, że się nimi rozczarowałeś. Ja już nie będę się wymądrzał. Może inni Ci napiszą jakieś sugestie.
    Pozdrawiam i wytrwałości życzę.
    OM

  2. Już 4 użytkowników podziękowało scooter29 za ten post

    Maragast (17.01.2021),pytlaczek (14.01.2021),subwoofer (15.01.2021),szobrycki (14.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •