Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Jun 2011
    Skąd
    Pabianice
    Wiek
    45
    Postów
    4,872
    Punkty
    491,682
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranOverdrive50000 Experience Points
    Odznaczenia:
    Posting Award
    Podziękuj
    8,049
    Thanked
    14,256 Times
    in
    2,568 Posts
    and
    7 Media
    Litości. Znów to samo. Czy za każdym razem przy każdej sugestii będziemy dyskutować w nieskończoność o jej zasadności? Nie wiem, czy uda mi się odnieś do wszystkiego, ale w zasadzie na większość tych pytań już zostały udzielone odpowiedzi, tylko Ty ich nie przyjmujesz i prowadzisz ciągłą dyskusję. Ostatni raz tłumacze to samo, bo ile można pisać o tym samym.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    No tak - po części racja - ale po części, bo jak już wyjaśniliście, że okładka musi spełniać pewne zasady by ją tutaj umieścić to zrozumiałem Was i się zastosowałem do tych zasad i wskazówek:
    - dodałem logosy i poprawiłem dane techniczne,
    - umieściłem stopkę z twórcami filmu,
    - dodałem pasek screenów by lepiej pasował do nowego szablonu, a większe zdjęcie dałem u góry - to wszystko wg Waszych zaleceń
    Wręcz zrobiłem całkiem nowy szablon na tył okładki - tak jak radziliście.
    Czyli zrobiłeś tylko podstawy. To nic nadzwyczajnego. To musi być.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Ja też proszę byście zrozumieli mnie w pewnych sprawach bo w pierwszym rzędzie okładka ma być dla mnie prawda?
    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Więc proszę także byście czasem zrozumieli mnie - wydrukowałem próbną wersję okładki i jak postawiłem na półce to naprawdę podoba mi się jak całość wygląda - razem z tymi znaczkami.
    Rozumiemy, dlatego pisałem wcześniej, że może po prostu zrób tylko dla siebie, skoro Twoja wizja na okładkę nie pokrywa się z wymogami OM.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Co ja poradzę na to, że ten japoński zapis mi się podoba, a Wam nie? Jakbyście mieli swoją wizję, która się komuś innemu nie podoba to czy byście ją tak łatwo zmienili?
    Jeśli wszyscy, by tak twierdzili to na pewno tak. Już takie przypadki były i zazwyczaj albo grafik zastosował się do sugestii, albo zrobił dwie wersje.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Rozumiem, że tył musi spełniać pewne zasady - rozumiem już to i dlatego go zmieniłem tak jak radziliście.
    Obawiam się, że nadal nie rozumiesz. Przynajmniej tak wynika z tego, co ogólnie piszesz. Nie tylko tył musi spełniać wymogi, ale cała okładka.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Scooter - powiedz sam - czy jeśli mi się to podoba i nie łamie żadnych wymogów (jak w przypadku tyłu, na którym czegoś brakowało) to czy nie jest to wystarczający powód by to zostawić nawet jeśli większości się nie podoba?
    A skąd pomysł, że "to" spełnia wymogi. Gdyby okładka spełniał wymogi, zostałaby zaakceptowana.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Generalnie chyba taka jest rola rad, że można je przyjąć albo można je odrzucić, prawda? Tym rada rożni się od jakiejś zasady - jest dobrowolna.
    Wszystkie udzielane Ci rady są po to, by okładka była jak najlepsza i mogła być zaakceptowana. Jeśli odrzucasz rady, to zrób po swojemu, ale tak by spełniało to wymogi OM, bo teraz nie spełnia.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Scooter - jak radziłeś by dać taką samą czcionkę na froncie i na boku to tak zrobiłem
    I co. Jak zastosowałeś się do podstawowej rady, to do reszty nie musisz, bo już poszedłeś na ustępstwa.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    No to chyba o to chodzi z radami - jedne się przyjmie inne nie.
    Trochę więcej pokory. Tak to może powiedzieć doświadczony grafik, który może zrobić coś lepiej. Nikt od Ciebie nie wymaga, nie wiadomo czego. Już na początku w poście #6 pisałem, że wszystkie rady są kosmetyczne.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Chodziło mi, że to jest japoński zapis słowa Godzilla (czyli tytułu pierwszego filmu - zresztą wszędzie gdzie Godzilla pojawia się w tytule to się pojawia ten zapis) - może źle to wyjaśniłem przepraszam.
    To jest kolekcja Godzilli więc dlatego zamieściłem na boku japoński zapis słowa Godzilla - by podkreślić, że jest to właśnie kolekcja Godzilli. I jak wspomniałem podoba mi się ten zabieg.
    I bez tego będzie doskonale wiadomo, że to kolekcja Godzilli. Poza tym, jeśli te znaki to słowo Godzilla, tym bardziej nie trzyma się to kupy. Czyli tytuł mam czytać "Godzilla Godzilla vs Biolante". Dla mnie to jakaś pokrętna logika.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Rozumiem - więc na jaki kolor to zmienić by bardziej pasowało? Sprawdzę każdą opcję o ile będzie mi się bardziej podobała to zostawię
    No właśnie nie rozumiesz. Tak jesteś zafiksowany na tym punkcie, że wszystko opacznie rozumiesz. Ja nie proponowałem zmiany koloru, a usunięcie tego całkowicie.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Czy coś jeszcze jest do poprawy w tej okładce by mogła ona być umieszczona na tym serwisie
    Bardzo dużo jest jeszcze do poprawy. Cały czas skupiamy się na podstawach, a jest jeszcze sporo pracy z grafiką. Pisałem już o tym w poście #6.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    PS Edytowałem ten post i podmieniłem zdjęcie okładki i wtedy to drugie (które usunąłem) też pojawiło się pod tym nowym - czy można to jakoś usunąć?
    Tak, można. Gdybyś usunął poprzednią wersję, to by jej nie było. Została i dlatego są obie.


    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Poprawiłem te dane techniczne w tabelce oraz opis (choć moim zdaniem bez przenoszenia wygląda gorzej bo raz są większe, a raz mniejsze odległości między wyrazami no ale skoro tak ma być to tak zrobiłem):
    Tak ma być. Na tym polega justowanie tekstu.



    Dopuszczamy stopkę w języku angielskim. Jednak głównie to się zdarza w angielskojęzycznych filmach, a skoro to film japoński, to proponowaliśmy Ci napisanie stopki po polsku.
    OM

  2. Już 4 użytkowników podziękowało scooter29 za ten post

    pytlaczek (22.01.2021),rakord (22.01.2021),subwoofer (22.01.2021),szobrycki (22.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •