Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Jun 2011
    Skąd
    Pabianice
    Wiek
    45
    Postów
    4,872
    Punkty
    491,682
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranOverdrive50000 Experience Points
    Odznaczenia:
    Posting Award
    Podziękuj
    8,049
    Thanked
    14,254 Times
    in
    2,568 Posts
    and
    7 Media
    Jeśli mamy Ci tłumaczyć tak podstawową rzecz, jak kolorystyka, różnice w kolorach, to ja naprawdę nie wiem, jak można to wytłumaczyć, byś zrozumiał. Tak kolorystyka jest bardzo ważna, wręcz to są podstawy.
    Argument, że nikt nie ogląda okładki rozłożonej, nie zasługuje nawet, by się do tego odnieść, bo jest tak absurdalny.
    Wyciągasz złe wnioski z podpowiedzi, które otrzymujesz i z okładek innych grafików także. O okładkach X-Men już Ci pisałem, że nie są one takie, jak je przedstawiasz. Tam są nawiązania na grzbiecie kolorystyczne, a z tyłu są nawiązania do grzbietu. Całość okładki jest spójna ze sobą, wszystko kolorystycznie pasuje do siebie, a na twoich okładkach nie pasuje nic kolorystycznie.

    Maragast, z takim podejściem to na pewno nie uda Ci się zrobić okładki na poziomie, który mógłby być zaakceptowany na OM. Taka jest niestety smutna prawda.
    OM

  2. Już 3 użytkowników podziękowało scooter29 za ten post

    pytlaczek (08.02.2021),roberto2005 (13.02.2021),szobrycki (08.02.2021)

  3. #2
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Cytat Napisał scooter29 Zobacz post
    Maragast, z takim podejściem to na pewno nie uda Ci się zrobić okładki na poziomie, który mógłby być zaakceptowany na OM. Taka jest niestety smutna prawda.
    Ale ja nie rozumiem o jakim podejściu mówisz.
    Prześledźmy może raz jeszcze ostatnie kilka dni:
    Tak jak radziliście zmieniłem boki na co Wasza reakcja była bardzo pozytywna. Napisaliście nawet kilka podpowiedzi odnośnie poprawienia tych boków (zmniejszyć numer, zmniejszyć napis VS), a pytlaczek pomagał mi dostosować dół boku by logo blu-ray dobrze wyglądało (jak mi się nie udało to mi nawet przesłał plik z potrzebną warstwą by to zakończyć). Ja starałem się to dopiąć według wszystkich otrzymanych sugestii.
    A teraz kiedy to już zostało poprawione według Waszych uwag to piszecie, że mam wywalić to wszystko do kosza i robić nowe boki?
    To trochę nie ma sensu no bo po co były te wszystkie uwagi co mam poprawiać i po co była ta pomoc pytlaczeka przy oprawieniu tła pod logo blu-ray skoro mam teraz znowu robić nowe boki

    Tak samo z plakatem na front - jak pokazałem te plakaty to odbiór był pozytywny, tylko miałem coś tam dodać (nazwiska aktorów itp.). No dobra dodałem.
    A teraz znowu mam wywalać te plakaty do kosza i jakieś twarze wrzucać - czy to ma sens?

    No to trochę nie ma sensu bo potem jak zrobię na przykład nowe boki, które też będą miały pozytywny odbiór i ktoś napisze by je zmienić to znowu mam to wywalać do kosza i bez końca zmieniać.

    Tylko proszę nie piszcie tym razem, że znowu się czepiam albo, że mam złe podejście bo przecież wszystkie Wasze uwagi odnośnie tych nowych boków uwzględniałem i to co radziliście poprawić to poprawiłem ale wywalanie tych boków na tym etapie to przecież nie ma sensu.
    No bo skoro mam je wywalić to wychodzi, że wasze sugestie nie miały sensu. Po co miałem zmieniać rozmiary czcionki czy numerów skoro teraz mam to wywalić?
    Po co pytlaczek pomagał mi zrobić odpowiednie tło pod logo blu-ray skoro ten bok ma wylecieć

    Nie widzicie, że to nie ma sensu?


    PS Ale pewnie znowu wyjdzie w komentarzach, że to jest mój problem bo nie przyjmuje żadnych uwag...
    No ale jak mam je przyjmować jak są sprzeczne? Uwagi odnośnie poprawienia boków są przecież sprzeczne z uwagą o zmianie boków na inne więc jak mogę przyjąć je obie?

  4. Następujący użytkownicy podziękowali Maragast za ten temat.

    szobrycki (08.02.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •