Rejestracja


Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 90
  1. #61
    Zarejestr.
    Jun 2011
    Skąd
    Pabianice
    Wiek
    45
    Postów
    4,818
    Punkty
    436,879
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranOverdrive50000 Experience Points
    Odznaczenia:
    Posting Award
    Podziękuj
    7,985
    Thanked
    14,041 Times
    in
    2,518 Posts
    and
    7 Media
    No i znów dyskusja. Dziękuję, ja już nie mam zamiaru w to brnąć.


    Napisałem tak:
    Cytat Napisał Maragast Zobacz post
    Pisałem już w poście #6, że projektowanie okładki nie polega na wrzuceniu czterech fotek i dodaniu opisu i tytułu.
    Wszystkie cytaty, które przytoczyłeś, nie mają z tym stwierdzeniem nic wspólnego i odnoszą się do innych rzeczy. Zacznij czytać ze zrozumieniem. Ja Ci przytaczam cytat, który był napisany wcześniej, a ty w odpowiedzi przytaczasz wszystkie inne cytaty z postu #6. To jakiś absurd.
    Po raz ostatni piszę, że dostałeś wskazówki, ale się do nich nie zastosowałeś, więc nie widzę sensu wypisywać kolejnych. Wybacz, ale nie będę wypisywał wszystkiego ponownie.
    OM

  2. Już 3 użytkowników podziękowało scooter29 za ten post

    pytlaczek (26.01.2021),roberto2005 (29.01.2021),szobrycki (26.01.2021)

  3. #62
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Scooter ale o co teraz chodzi?
    Jaka dyskusja
    Przecież ja już od kilku postów tylko zadaje jedno pytania: co mam jeszcze poprawić w tej okładce żeby spełniała wszystkie wymogi

    Odwołałeś się do postu 6 więc dlatego go przytoczyłem - przecież ja o nim nie dyskutuje. Wypisałem te rzeczy, które zrobiłem z postu i zadałem pytania o rzeczy co do których mam wątpliwości - zapytałem czy na coś jeszcze mam zwrócić uwagę przy doborze fotek oraz zapytałem co jeszcze mam poprawić by szablon był gotowy.
    Napisałem tylko to co już poprawiłem wg postu i zapytałem co jeszcze mam poprawić - bo już sam nie wiem co oprócz tych japońskich znaczków mam jeszcze zmienić.
    Ja wiem, że wiele rzeczy było pisanych w tym wątku ale na tym etapie nie jestem w stanie już rozgraniczyć co były tylko jakąś sugestią, a co jest wymogiem koniecznym by okładka nadawała się do waszego serwisu - więc nie pytam by prowadzić dalszą dyskusję ale dlatego, że chcę współpracować tylko potrzebuję jakiś konkretów bo się już w tym wszystkim pogubiłem.

    Ja już nie chcę dyskutować - zwróć uwagę, że od kilku postów pytam co mam poprawić w tej okładce (zadaje to pytanie bo chcę naprawdę współpracować z Wami i waszym serwisem)

    Tylko proszę - napiszcie mi konkretnie co jeszcze mam zmienić, a ja postaram się to zmienić .
    Mam wywalić japoński zapis - spoko wywalę go.
    Tak jak pisaliście bym dodał na tył stopkę i logosy - spoko dodałem, a jak mam coś jeszcze zmienić na tym tyle to też to zmienię.
    Tylko proszę raz jeszcze - pomóżcie mi z konkretami bo jak wspomniałem wcześniej z tego co pisaliście wcześniej to ja nie jestem już w stanie rozgraniczyć co było tylko luźną dobrowolną sugestią, a co było koniecznym wymogiem.
    Ja naprawdę chcę już współpracować a nie dyskutować.


    Cytat Napisał scooter29 Zobacz post
    No i znów dyskusja. Dziękuję, ja już nie mam zamiaru w to brnąć.
    Po raz ostatni piszę, że dostałeś wskazówki, ale się do nich nie zastosowałeś, więc nie widzę sensu wypisywać kolejnych. Wybacz, ale nie będę wypisywał wszystkiego ponownie.
    Rozumiem.
    Ale mi też nie chodzi by wypisywać ponownie wszystko to samo tylko proszę o konkrety co muszę zmienić w tej okładce by spełniała wymagania bo nie jestem w stanie oddzielić, które wskazówki były konieczne, a które dobrowolne.

    Napisałeś:
    "dostałeś wskazówki, ale się do nich nie zastosowałeś"

    Też nie do końca jest to prawda, bo jak mi wyjaśniliście, że są elementy, które po prostu muszą być na okładce (te loga, stopka itp.) to się do nich zastosowałem.
    Nie zastosowałem się do innych bo pewnie błędnie (tak wiem - moja wina, że nie dopytałem) założyłem, że reszta wskazówek jest dobrowolna.
    Jak dostanę konkret, że coś jeszcze musi być to to zrobię - tak jak zrobiłem z tymi logami i stopkami.
    Tylko potrzebuję konkretu - co muszę zrobić, a co jest opcjonalne i zależne od mojej decyzji.
    Ostatnio edytowane przez Maragast ; 26.01.2021 o 14:19

  4. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (27.01.2021),szobrycki (26.01.2021)

  5. #63
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Ooo - mam też przykłady (i od razu zapytania) - sugerowano mi żeby na okładce umieścić nazwiska aktorów - potraktowałem to jako dobrowolną sugestię i odrzuciłem ją nie dlatego bo tak ale dlatego, że raczej nikt nie zna tych japońskich aktorów, którzy grają w filmie o Godzilli, a zresztą w filmach o japońskiej Godzilli nie chodzi wcale kto tam gra tylko o samą Godzillę.
    Ale jeżeli to nie była dobrowolna sugestia ale wymóg serwisu, że na okładce muszą być jakieś nazwiska to spoko, nie ma sprawy - dopiszę te nazwiska.
    Tylko proszę dajcie znać czy one muszą się tam znaleźć by okładka spełniała wszystkie wymogi.

    Też ktoś radził by wrzucić jakiś fragment recenzji albo jakieś motto. Nie ma oficjalnych recenzji do większości filmów więc nie mam co tu wybrać ale jeśli jakieś motto jest wymogiem koniecznym do publikacji okładki to dajcie znać, a ja coś wymyślę.
    Ostatnio pobrałem super okładki do Kingsman bojka - jest tam przykładowe motto na tyle "od zera do bohatera", a na froncie "być jak dżentelmen", a z kolei jego okładki do trylogii Bad Boys mają motto na tyle.
    Jeśli takie motto jest konieczne to tylko dajcie znać, a ja postaram się coś wymyślić bo chcę współpracować tylko potrzebuje konkretów - czy muszę je dodać? czy na froncie ma być koniecznie czy mogę zostawić front z samym tytułem, a wystarczy dać na tył? a przede wszystkim czy w ogóle jest konieczne i czy mam je wymyślać?

    Dajcie tylko znać czy co jeszcze muszę tu zrobić, a ja to zrobię
    Ostatnio edytowane przez Maragast ; 26.01.2021 o 13:55

  6. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (27.01.2021),szobrycki (26.01.2021)

  7. #64
    Zarejestr.
    Oct 2010
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    3,739
    Punkty
    125,748
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Discussion Ender
    Podziękuj
    7,174
    Thanked
    22,332 Times
    in
    1,881 Posts
    and
    1,954 Media
    Koledzy Ci piszą że ta okładka w dalszym ciągu wymaga poprawy nie chodzi tylko o poprawiony opis i dane techniczne tylko o tył tej okładki, ja rozumie że może Ci się ona podoba taka jak jest, ale wydaje mi się ze wymaga ona jeszcze poprawy. Bo umieszczenie 3 zdjęć i opisu na tyle nie czyni ją jeszcze gotową okładką. Już Ci pisałem że front odstaje od reszty ( i to strasznie) nie za bardzo to ze sobą współgra, dostałeś kilka rad ale z żadną się nie zgadzasz albo jej nie zastosujesz (bo twierdzisz że taki układ się Tobie podoba i tyle). A mówię Ci że jak byś zastosował kilka pomysłów innych można było stworzyć świetną kolekcję Godzilli, która spodobała by się nie tylko Tobie. Powodzenia może zmienisz nastawienie.
    OM

  8. Już 4 użytkowników podziękowało subwoofer za ten post

    pytlaczek (27.01.2021),roberto2005 (29.01.2021),scooter29 (26.01.2021),szobrycki (26.01.2021)

  9. #65
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Dobra rozumiem i dlatego proszę byście napisali konkretnie co muszę zmienić by okładka spełniała wymogi.

    Powyżej (w poście 63) podałem dwa przykłady rad jakie otrzymałem i zapytałem czy to są poprawki, które muszę nanieść by okładka spełniała wymogi czy nie muszę ale nie dostałem odpowiedzi więc nie wiem czy to zmieniać czy nie.

    Subwoofer radziłeś mi dodać jakieś tło i podałeś przykład zielonego od okładki. Ja zapytałem czy da się zrobić takie tło, które by już pasowało do każdej okładki bo chcę by kolekcja była taka sama (jak świetne okładki do Mission Impossible czy X-Men) ale też nie dostałem żadnej odpowiedzi.

    Naprawdę chcę współpracować ale ostatnio dostaje same ogólniki i naprawdę nie wiem (po prostu nie wiem) co mam w końcu lubić.

    Dostałem wcześniej konkret by zrobić pasek screenów - dobra zrobiłem.
    Piszecie o wywaleniu japońskiego napisu (dobra to jest konkret) - spoko, wywalę.

    Napiszesz, że koledzy wcześniej to prawda ale wciąż nie wiem co z tego co pisali było wymogiem koniecznym, który muszę zastosować, a co jest dobrowolne dlatego teraz pytam co muszę jeszcze zrobić.

    Mam coś zmienić na tyle by tył pasował do reszty - dobra ale czy to chodzi o to tło? Czy muszę je dać? Jeśli tak to je dam.
    Po prostu proszę o informacje (nie tyle wskazówki) ale informacje co muszę zrobić by okładka spełniała wymogi.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (28.01.2021),szobrycki (26.01.2021)

  11. #66
    Zarejestr.
    Oct 2010
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    3,739
    Punkty
    125,748
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Discussion Ender
    Podziękuj
    7,174
    Thanked
    22,332 Times
    in
    1,881 Posts
    and
    1,954 Media
    https://www.blu-ray.com/movies/Godzi.../24467/#Review
    https://www.blu-ray.com/movies/Godzi...lu-ray/109171/

    tu masz wydanie oryginalne do tego filmu, pewnie w Polsce to nie wyszło ale dane techniczne możesz sobie skopiować tam masz też dodatki specjalne

    A jak się bardzo nie chcesz bawić w dużo grafiki na tyle możesz zrobić coś w tym stylu
    OM szablon.jpg

    w wolne miejsce wstawiasz screeny jakieś
    dodatki możesz sobie przetłumaczyć nawet na google tłumacz
    OM

  12. Już 5 użytkowników podziękowało subwoofer za ten post

    pytlaczek (28.01.2021),rakord (28.01.2021),roberto2005 (29.01.2021),scooter29 (28.01.2021),szobrycki (27.01.2021)

  13. #67
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Dzięki za odpowiedź - do tyłu może wrócimy za chwilę bo na razie kombinowałem nad bokiem i naprawdę nie wiem co zrobić by to lepiej wglądało.

    Radziliście też by skupić się nad wzorem arkuszu więc chcę dopiąć jeden element (w tym przypadku bok), a potem przejdę już do tyłu, bo tam jest więcej elementów i zabawy.

    Ale może wcześniej dam znać jaki efekt chcę mniej więcej osiągnąć - tak będzie chyba łatwiej:
    Generalnie to chcę mieć mniej taki efekt jaki osiągnął pytlaczek w X-Men, tak całość obłędnie wygląda na półce:

    20210128_234020.jpg

    W sumie chyba tego nie wyjaśniałem wcześniej ale zależy mi by tak jak u niego było kilka rzeczy:
    - na okładce ląduje plakat filmu,
    - boki i tył na każdej okładce są takiego samego typu i mają takie same tła,
    - tytuł na boku zaczyna się w tej samej linii.

    Więc z boku wywaliłem ten japoński napis i dałem oryginalne logo TOHO, a pod nim rysunek Godzilli (z zamysłem, ze będzie taki sam na każdej okładce - ale to można będzie zmienić).
    Tylko, że...
    To po prostu dobrze nie wygląda:

    Godzilla - wzór.jpg

    Niby wszystkie elementy są takie jak w tych okładkach X-Men (logo wytwórni na górze, pod nim fota, potem tytuł i na samym dole znaczek Blu-ray + numer filmu u mnie) ale wyglaa to trochę kiepsko i taką taniochą daje.
    U pytlaczeka robotę robią te fajne grafiki wokół zdjęcia i na dole okładki - ale ja nie wiem jak coś takiego zrobić, a przecież kopiował elementów z jego okładki nie będę.
    Też świetne jest to tło, które pytlaczek dał na tyle i pod tytułem filmu na boku - jest tak uniwersalne, że pasuje do każdej okładki nawet jeśli plakat na froncie jednej okładki ma zupełnie inne kolory niż plakat na froncie drugiej.

    Ja właśnie bym chciał dokładnie taki efekt osiągnąć - tło identyczne na bok i tył każdej okładki jak u pytlaczeka.

    subwoofer dzięki za propozycję tła - wiem, że zrobienie i pokazanie mi tego kosztowało Cię trochę czasu - ale może da się zrobić takie uniwersalne dla każdej okładki jak w tych okładkach X-Men? To zielone jest naprawdę fajne ale potem do każdej okładki trzeba będzie robić inne bo kolejne plakaty są w innych kolorach, a nie będę przecież zawracał Ci głowy o tło do każdej okładki. Przepraszam za to marudzenie ale jak podałem przykład tych okładek to chyba rozumiecie o co mi chodzi w okładkach tej kolekcji.

    Macie może pomysły co zrobić z tym bokiem by to dobrze wyglądało?

    Bo po wywaleniu tego japońskiego napisu chyba dałem wszystko co trzeba:
    - jest logo wytwórni (są na nim japońskie znaczki ale tak po prostu wygląda logo TOHO),
    - jest jakiś obrazek pod logiem - chociaż kiepski ale ciężko było mi znaleźć coś lepszego,
    - jest tytuł czcionką pasującą do Godzilli (to jest właśnie czcionka Godzilla więc idealna),
    - jest znaczek blu-ray na dole,
    - dodatkowo mam też numer filmu, bo to jest DUŻA kolekcja.

    Zgaduje, że to wszystko co być powinno by film spełniał wszystkie wymogi i mieć kompletny szablon ale jak coś jeszcze brakuje to napiszcie, a ja dodam.

    Co ja myślałem:
    - poszukać lepszą czcionkę do numeru filmu,
    - może uda się zrobić taki dół gdzie znaczek blu-ray i numer filmu będą w jakiejś ramce albo grafice jak znaczek blu-ray w tej kolekcji X-Men (ale kompletnie nie mam na to pomysłu,
    - może dać w ramce wycinek Godzilli z plakatu - wtedy na każdej okładce był by inny obrazek (jak w kolekcji X-Men) - co myślicie? Tylko nie wiem jaką dać ramkę (czy taką by było widać cały prostokąt, czy taką by było widać tylko górę i dół jak w kolekcji X-Men).
    - zmiana koloru tła tytułu i numeru ale to chyba jak się coś wykombinuje z jakimś tłem.
    - tło - ale nie mam kompletnie pomysłu jakie tło dać by pasowało jak w tych okładkach X-Men.

    Dajcie znać czy dobrze kombinuję i czy ewentualnie coś z elementami na boku jeszcze pozamieniać - mam nadzieję, że w końcu idę w dobrym kierunku bo sporo ostatnio nad tym myślałem.


    Acha - jeszcze sprawa frontu: czy mogę ją uznać za skończoną czy coś jeszcze muszę tam dopisać
    Pytałem wcześniej czy muszę dopisywać tam nazwiska aktorów czy mogę zostawić jak jest ale też nie dostałem odpowiedzi.
    Mi się wydaje, że nie jest to potrzebne bo raczej nikt nie zna tych japońskich aktorów, którzy grają w filmie o Godzilli oraz w tych filmach nie chodzi wcale kto tam gra tylko o samą Godzillę.
    Ale jeżeli się mylę i nazwiska muszą być na froncie to dajcie znać, a ja je napiszę by front spełniał wszystkie wymogi serwisu.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (29.01.2021),szobrycki (29.01.2021)

  15. #68
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    PS Mam nadzieję, ze tym razem kombinuję w dobrym kierunku ale jakby coś było nie tak do dajcie znać.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (29.01.2021),szobrycki (29.01.2021)

  17. #69
    Zarejestr.
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    54
    Postów
    3,557
    Punkty
    84,521
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Community Award
    Podziękuj
    12,491
    Thanked
    8,355 Times
    in
    939 Posts
    and
    647 Media
    Jeśli chcesz zrobić wspólny grzbiet, to tam gdzie masz zakładkę warstwy robisz sobie nowy folder i wrzucasz wybraną fotkę.
    Następnie dodajesz maskę do tego foleru "Ukryj wszystko".
    Włączasz linie pomocnicze i zaznaczeniem prostokątnym zaznaczasz cały grzbiet. Potem naciskasz Delete (lub jak nie zadziała pędzlem odkrywasz wnętrze zaznaczenia).
    Masz pierwszy grzbiet.
    W okładce numer dwa, żeby przesunąć fotkę na grzbiecie musisz najpierw rozłączyć na warstwie folder z maską (ten łańcuszek między nimi).
    Potem klikasz na fotkę, powiększasz obraz maksymalnie (tak, by na miarkach było po 1 pikselu), przytrzymujesz kursor na 129 linii i trzymając wciśnięty Shift przesuwasz fotkę w poziomie do linii 0.
    W ten sposób masz przesunięte zdjęcie o cały jeden grzbiet.
    I tak robisz z każdym następnym.

  18. Już 5 użytkowników podziękowało pytlaczek za ten post

    Maragast (29.01.2021),rakord (29.01.2021),scooter29 (30.01.2021),subwoofer (29.01.2021),szobrycki (29.01.2021)

  19. #70
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Dzięki za info choć myślałem by tam dać jakiekolwiek tło - wzorek, grafikę no nie wiem, cokolwiek (nie musi być łączony obrazek) ale kompletnie nie wiem w jakie tło celować.
    Choć jak opisałeś jak robić to łączone tło to może to byłaby jakaś opcja ale to już z twojego opisu wydaje się bardzo skomplikowane i nie wiem czy sobie z tym poradzę (no i też musiałbym znaleźć jakiś rysunek, który by tam pasował, a to też nie łatwe by miał odpowiednie barwy, by za bardzo nie rozpraszał).

    Bardziej też martwię się o te pozostałe elementy, które w tych okładkach z kolekcji X-Men wyglądają super (logo blu-ray, zdjęcia miniaturki) bo są na fajnych tłach - znowu nie wiem jak robić takie coś i kompletnie nie mam na to pomysłu.


    PS Już wiem, że nie dam rady zrobić tego co pytlaczek opisał - znalazłem obrazek na próbę ale nie jestem w stanie wykonać tych czynności (wstyd się przyznać ale już odpadam przy zaznaczeniu prostokątem - jak wybieram tą opcję to zaznacza mi pół grafiki i nie mam pojęcia jak zaznaczyć sam bok).
    Ten photoshop ma milion opcji i jakbym miał się uczyć nowych rzeczy to chyba trzeba by tłumaczyć na zasadzie "wejdź do menu takiego i takiego, potem wybierz zakładkę" albo "wybierz ikonkę na której namalowane jest to i to" - przecież nie będę nikomu głowy zawracał aż takim tłumaczeniem bo wiem, że to byłoby zdecydowanie za dużo.
    Ostatnio edytowane przez Maragast ; 29.01.2021 o 19:49

  20. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (02.02.2021),szobrycki (29.01.2021)

  21. #71
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Kurczę myślę teraz o tym boku i może faktycznie dać tam jakieś zdjęcie pod tytuły by się łączyło w jedną całość.
    Powiedzmy jakieś czarno-białe z pierwszego filmu jak to: https://reelsteelsheffield.files.wor...zilla-1954.jpg

  22. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (02.02.2021),szobrycki (29.01.2021)

  23. #72
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Dobra, nie było odpowiedzi to się wziąłem za robotę - udało mi się pokombinować z łączonymi bokami (chociaż zrobiłem to trochę inaczej - po prostu pociąłem grafikę na 20 pasków, które wklejam na poszczególne okładki).

    Więc na bokach będzie to zdjęcie z pierwszego filmu: https://reelsteelsheffield.files.wor...zilla-1954.jpg
    Oczywiście lekko przycięte z góry i dołu.

    Przygotowałem 7 grzbietów w 3 wariantach:

    boki.jpg

    Wariant 1 - czyli filmy 17-18 to miniaturka plakatu na boku,
    Wariant 2 - czyli filmy 19-20 to zdjęcie Godzilli zamiast miniaturek plakatów,
    Wariant 3 - czyli filmy 21-22 to brak zdjęć na boku.

    Co myślicie o takich grzbietach?

    Ja patrząc na to rozważam lekko zmodyfikowaną opcję 3, a ta modyfikacja to zmniejszenie tytułów i to do tego stopnia by się mieściły w dwóch linijkach (przykładowo Godzilla w jednej, a VS Biolatne w drugiej).

    Oczywiście muszę poprawić też te numeru na dole (zmienić czcionkę i zmniejszyć je trochę). Przy okazji chyba kolor czerwony też tu niezbyt pasuje.

    Ktoś coś doradzi

  24. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (02.02.2021),szobrycki (02.02.2021)

  25. #73
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Zrobiłem jeszcze jedną wersję - tą z pomniejszonymi tytułami by panorama była widoczna i zmieniłem kolor numerka:

    BOKI.jpg

    Znowu dwie opcje: najpierw kilka okładek bez miniaturek, a potem z miniaturkami na dole.
    W sumie z ciekawości dałem te miniaturki ale utwierdziło mnie to w tym, że bez nich to wygląda dużo lepiej.

    Co myślicie o takich grzbietach?
    Bo dla mnie wygląda to naprawdę fajnie ale może coś jeszcze podpowiecie - bo trzeba coś zrobić ze znaczkiem blu-ray i numerem gdyż czasem jest niewidoczny na tym tle ale nie wiem czy dawać zwykły obrys czy może inne kolory (jakieś siwe), bo gradienty chyba odpadają.

    Co prawda ten bok będzie w całkowicie innej kolorystyce niż front ale w kolekcji X-Men pytlaczeka też tak jest więc to chyba nie będzie problem.

    A jak nikt nie będzie się chciał wypowiadać to dajcie chociaż znać czy takie grzbiety spełnią wszystkie wymogi serwisu czy coś jeszcze trzeba tu dodać albo poprawić, dobra

  26. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    aszka1 (02.02.2021),szobrycki (02.02.2021)

  27. #74
    Zarejestr.
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    54
    Postów
    3,557
    Punkty
    84,521
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Community Award
    Podziękuj
    12,491
    Thanked
    8,355 Times
    in
    939 Posts
    and
    647 Media
    Ja bym wywalił te kolorowe miniaturki, bo w ogóle nie pasują do czarno-białej kolorystyki. Wierz mi, będzie lepiej wyglądać.

    Widzisz to ciemne tło pod logo Toho, zrób takie na dole i już.

    Żeby był taki sam odcień czerni, próbnikiem koloru pobierasz ten z góry i dajesz taki na nowej warstwie. Dodajesz maskę "ukryj wszystko" i pędzelkiem z miękką końcówką odkrywasz tyle ile trzeba.

    Zaznaczanie grzbietu ci nie wychodzi, bo pewnie nie włączyłeś linii pomocniczych jak ci pisałem, albo w ustawieniach masz odznaczone "przyciągaj do linii".

  28. Już 4 użytkowników podziękowało pytlaczek za ten post

    aszka1 (02.02.2021),Maragast (03.02.2021),scooter29 (02.02.2021),szobrycki (02.02.2021)

  29. #75
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Cytat Napisał pytlaczek Zobacz post
    Ja bym wywalił te kolorowe miniaturki, bo w ogóle nie pasują do czarno-białej kolorystyki. Wierz mi, będzie lepiej wyglądać.
    Miniaturki wylatują na pewno - dałem je tylko tak na próbę i po zobaczeniu się przekonałem, że nie pasują.


    Cytat Napisał pytlaczek Zobacz post
    Widzisz to ciemne tło pod logo Toho, zrób takie na dole i już.

    Żeby był taki sam odcień czerni, próbnikiem koloru pobierasz ten z góry i dajesz taki na nowej warstwie. Dodajesz maskę "ukryj wszystko" i pędzelkiem z miękką końcówką odkrywasz tyle ile trzeba.
    Spróbuję się z tym pobawić.
    Jako alternatywę spróbowałem dodać obrys bo szkoda było mi trochę zamazywać tło tej wody - ale to w sumie wygląda tak sobie, zresztą zobacz (na pasku do 16 filmu):

    BOKI.jpg

    Chyba, że waszym zdaniem dobrze wygląda z obrysem?

  30. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (03.02.2021),szobrycki (03.02.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •