Rejestracja


Pokaż wyniki od 1 do 15 z 90

Threaded View

  1. #11
    Zarejestr.
    Nov 2020
    Postów
    50
    Punkty
    3,155
    Poziom
    16
    Osiągnięcia:
    1000 Experience PointsVeteran
    Podziękuj
    95
    Thanked
    106 Times
    in
    50 Posts
    and
    0 Media
    Dobra to po kolei:

    Skąd wniosek, że nie robię tej okładki na szablonie?
    Mam szablon i przy kolejnych okładkach tylko zmieniam takie rzeczy jak tytuł na boku, numer i date, na tyle podmieniam fotki, opis i dane techniczne - wszystkie nowe elementy wstawiam w miejsce starych więc wykorzystuje szablon opracowany przy pierwszej okładce - naprawdę nie rozumiem o co jeszcze może chodzić z tym szablonem


    FRONT:
    - Generalnie mogę wypisać jakiś aktorów ale nie wiem czy jest sens bo w filmach z Godzillą nikt nie patrzy na aktorów i raczej nikt nie zna tych aktorów.
    - Więc rozumiem, że front mogę zostawić.

    BOK
    Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym bokiem - jak dla mnie to całość wygląda bardzo estetycznie, a do tego jest kilka elementów (data, numer, japoński znaczek Godzilli), które będą się powtarzały na każdym boku przez co całość będzie fajnie wyglądała kiedy już wszystkie okładki staną obok siebie.
    Co do czcionki to próbowałem dać tą, którą jest zapisany tytuł na froncie ale wyglądała gorzej - tytuł był mniej czytelny przy tych proporcjach, które są na boku.

    TYŁ
    Przeglądałem ten temat gdzie jest tak instrukcja jak projektować te okładki ale taki sposób na tylną okładkę w tym przypadku po prostu mi się nie podoba.
    Naprawdę nie wiem jak to jeszcze jaśniej napisać ale chcę właśnie osiągnąć taki efekt jaki jest
    - żadnego obrazka w tle (bo niby co mam wstawić - Godzillę? jak na jej tle mam nanieść napisy?),
    - układ zdjęć z filmu mi się podoba właśnie tak jak jest - dwa mniejsze u góry, na dole jedno wielkie, a pomiędzy nimi opis filmu.
    Jeśli to zmienię to nie będzie już mój projekt okładki.

    Spróbuję jakoś wkomponować tą stopkę w tył okładki ale potrzebuje pliku tej stopki, którą zrobiłeś.
    Możesz mi go przesłać? Bardzo proszę. Jak już dostanę plik to postaram się coś wykombinować ale bez niego nie jestem w stanie nic zrobić.

    Ja naprawdę chcę poprawić tą okładkę i skorzystać z Waszych sugestii - no właśnie skorzystać z sugestii odnośnie poprawienia tego projektu, a nie wskazówek jak zbudować z tego inny projekt - a nie które sugestią dotyczą właśnie całkowitej zmiany mojego projektu (np "te screeny może jednej wielkości otoczone jakąś ramką lub obrysem. Spróbuj je dać po jednej stronie pod sobą a opis obok nich mniejszą czcionką" - ja nie mówię, że to zła sugestia bo pewnie by to lepiej wyglądało - ale to już nie będzie mój projekt tylko osoby, która napisała tą sugestię).

  2. Już 2 użytkowników podziękowało Maragast za ten post

    pytlaczek (14.01.2021),szobrycki (13.01.2021)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •