Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Hybrid View

  1. #1
    Zarejestr.
    Sep 2010
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    37
    Postów
    3,071
    Punkty
    71,355
    Poziom
    82
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Most Popular
    Podziękuj
    2,329
    Thanked
    7,424 Times
    in
    1,108 Posts
    and
    539 Media
    Cytat Napisał scooter29 Zobacz post
    Nie chodzi o kolejność, tylko o ułożenie. Teraz by odczytać nazwiska z frontu trzeba trzymać pudełko grzbietem do dołu, a przy odwrotnym kierunku grafiki lub tekstów na front patrzy się trzymając pudełko grzbietem do góry.
    Zapisując w taki sposób, to z tyłu byłoby tak jak na grzbiecie, a na froncie powinno być odwrotnie, niż na grzbiecie.
    Hipotetycznie, jeśli zrobiłbyś grafikę nie tradycyjnie, tylko odwróconą, to na froncie nie byłaby w tą stronę, co teraz masz nazwiska, tylko odwrotnie i tak samo powinno być ze wszystkimi tekstami nawet jeśli grafika jest tradycyjnie. Obojętnie czy to tytuł, nazwiska itd.
    Najlepszym przykładem, by sobie to uzmysłowić jest spojrzenie na okładkę pytlaczka do filmu Battleship: http://www.okladko-maniacy.pl/umg_vi...1&mediaid=4347

    Chyba najlepszy przykład, to okładka Matusha do filmu Zniewolony: http://www.okladko-maniacy.pl/umg_vi...1&mediaid=9907

    Jest to często popełniany błąd i już kilka razy o tym było, a ja kiedyś pisałem o tym w tym wątku.
    Ja wiem że w przypadku zrobienia całego frontu bokiem musi być od dołu i w takim przypadku bym tak zrobił, jednak akurat ten jeden tekst z nazwiskami mi tak pasował :) A jeszcze pytanie, czemu więc na grzbiecie jest od góry zawsze tekst w każdych nawet oficjalnych okładkach?
    OM

  2. Już 4 użytkowników podziękowało GAROT za ten post

    pytlaczek (11.04.2023),rafael78 (12.04.2023),scooter29 (10.04.2023),szobrycki (10.04.2023)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •