Rejestracja


Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Zarejestr.
    Aug 2011
    Postów
    3
    Punkty
    6,089
    Poziom
    23
    Osiągnięcia:
    Veteran5000 Experience Points
    Podziękuj
    0
    Thanked
    81 Times
    in
    1 Post

    Zielona Latarnia

    Witam forumowiczów. Tak jak powiedziałem na SB rozpoczynam prace nad okładką do Zielonej Latarni. W necie znalazłem obrazek, który nadaję się na całe tło okładki. Niby fajnie, ale gdzię tu własna praca? I postanowiłem zamienić frontowego bohatera na jego inne ujęcie. Widać to na załączonych miniaturkach. Oczywiście bohater numer 2 nie jest jeszcze wycięty. Pytanie do was, czy go wycinać czy zostawić numer 1. A może macie inne zdjęcie/zdjęcia z których można utworzyć fajne tło ? Przyznam że póki co szukałem pobieżnie.

    Rzecz numer dwa, czy ktoś jest w posiadaniu loga do zielonej latarni? Bardzo by się przydało,najlepiej w PNG Oczywiście chodzi mi o logo z poświatą, bo takie proste to już dawno zrobiłem.

    To tyle wstępu

    g1.jpg
    g2.jpg
    Ostatnio edytowane przez Crawl ; 31.08.2011 o 00:18

  2. #2
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    85,098
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,470
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media
    Myślę, że jak byś popracował z tą postacią z drugiej mini , dodał tam jakąś fajna akcję , sam zrobił tło itd to wyjdzie z tego fajny cover.

    Na chwilę obecną nie wypowiem się za dużo, bo jest jeszcze trochę mało na tej okładce
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •