Rejestracja


Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 163
  1. #16
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    84,690
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,468
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media
    Cytat Napisał pytlaczek Zobacz post
    A na tej kartce pod spodem to może zmienić kolor tych zagnieceń z czarnego na beżowy, prawie biały? Taki bardziej do frontu dopasowany.
    Nie wiem czy się nie zleje to ze sobą właśnie, bo dałem wcześniej biały całkowicie to prawie nie było tego widać.


    Cytat Napisał pytlaczek Zobacz post
    i w tej małej ramce na dole grzbietu podniósł bym logo MARVEL pod samą linię a logo BD wyśrodkował na wysokość aktorów z frontu.
    Pomyślę o tym, ale nie wiem czy to będzie dobre rozwiązanie.

    kolor loga BD się dopasuje
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

  2. #17
    Zarejestr.
    Aug 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Wiek
    35
    Postów
    333
    Punkty
    13,256
    Poziom
    34
    Osiągnięcia:
    Veteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    549
    Thanked
    1,429 Times
    in
    112 Posts
    and
    173 Media
    Czerwone ramki bardziej pasują kolorystycznie ale jakoś lepiej mi się podoba ta 2 wersja

  3. #18
    Zarejestr.
    Mar 2010
    Wiek
    38
    Postów
    199
    Punkty
    10,737
    Poziom
    31
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    16
    Thanked
    351 Times
    in
    49 Posts
    and
    142 Media
    A może górny pasek z pierwszej pozycji a dolny z drugiej Tak będzie myślę bardziej stonowane.

  4. #19
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    84,690
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,468
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media

  5. #20
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    84,690
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,468
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media

  6. #21
    Zarejestr.
    May 2011
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    40
    Postów
    817
    Punkty
    20,579
    Poziom
    43
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    303
    Thanked
    341 Times
    in
    43 Posts
    and
    68 Media
    jednym słowem - zajebiste, mi sie zajebiście podoba

  7. #22
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    84,690
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,468
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media
    Fajnie , zrobiłem to co mi podesłałeś wczoraj, dzięki
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

  8. #23
    Zarejestr.
    Oct 2010
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    3,739
    Punkty
    125,748
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Discussion Ender
    Podziękuj
    7,174
    Thanked
    22,332 Times
    in
    1,881 Posts
    and
    1,954 Media

  9. #24
    Zarejestr.
    Mar 2010
    Wiek
    38
    Postów
    199
    Punkty
    10,737
    Poziom
    31
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    16
    Thanked
    351 Times
    in
    49 Posts
    and
    142 Media
    Front: bomba pod każdym względem, kolory dobrze dobrane, układ jak najbardziej w porządku.

    Grzbiet: niby wszystko z nim ok, ale jakoś mi nie leży. Może ramkę dać w gradiencie czerwony-niebieski z tła, bo ten piaskowy kolor jakoś tak dziwnie wygląda. Ten piaskowy kolor dobrze będzie wyglądać na przetarciach krawędzi, o których wcześniej wspomniałem.

    Tył: pierwsza wersja zdecydowanie lepsza (chodzi o kolor ramki od credits'ów). Co do reszty to tak: dolne screeny pod creditsem raczej zbędne, można tak upchać notkę autorską OM i powinno wystarczyć. Górne screeny zabierają za dużo miejsca, ale sam efekt na nich zastosowany kozacki :). Koncepcję tyłu widziałbym tak: pod tym małym rozdarciem z komiksem dać pasek nawiązujący do tego z górnej części frontu, a w nim jakiś cytat/tag czy cokolwiek uznane za stosowne. Poniżej ze 2 screeny w efekcie jak teraz mają, tak aby zapełniły lewą stronę, fajnie by wyglądało jakby wchodziły pod tarczę. Opis normalnie dać na teksturce papieru, a dodatki w nieregularnej prostokątnej ramce pod opisem, już w kolorze tekstury, znaczy się piaskowym. No i same tło jednak dałbym pod kolor tła z frontu. A przetarcia imitujące zdartą farbę drukarską dopełnią dzieła zniszczenia i będzie nieziemska kolekcja, której pozazdroszczą pozostałe ekipy polskie i zagraniczne


    Edit:
    Jak coś mogę machnąć swoją wizję tyłu, aby lepiej to przedstawić. Ale to dopiero jak wrócę do domu, zapewne jutro pod wieczór mógłbym Ci ją podesłać.

  10. #25
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    84,690
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,468
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media
    Cytat Napisał lukaszyna Zobacz post
    Grzbiet: niby wszystko z nim ok, ale jakoś mi nie leży. Może ramkę dać w gradiencie czerwony-niebieski z tła, bo ten piaskowy kolor jakoś tak dziwnie wygląda. Ten piaskowy kolor dobrze będzie wyglądać na przetarciach krawędzi, o których wcześniej wspomniałem.
    zobaczę co i jak.


    Cytat Napisał lukaszyna Zobacz post
    Tył: pierwsza wersja zdecydowanie lepsza (chodzi o kolor ramki od credits'ów). Co do reszty to tak: dolne screeny pod creditsem raczej zbędne, można tak upchać notkę autorską OM i powinno wystarczyć. Górne screeny zabierają za dużo miejsca, ale sam efekt na nich zastosowany kozacki :). Koncepcję tyłu widziałbym tak: pod tym małym rozdarciem z komiksem dać pasek nawiązujący do tego z górnej części frontu, a w nim jakiś cytat/tag czy cokolwiek uznane za stosowne. Poniżej ze 2 screeny w efekcie jak teraz mają, tak aby zapełniły lewą stronę, fajnie by wyglądało jakby wchodziły pod tarczę. Opis normalnie dać na teksturce papieru, a dodatki w nieregularnej prostokątnej ramce pod opisem, już w kolorze tekstury, znaczy się piaskowym.
    W sumie to było zaplanowane, aby tyle miejsca zajmowały i wrzucić tam jeszcze właśnie na nie jakąś chmurkę z dodatkami ( wiem, że zakryje się trochę te screeny, no ale przecież nie muszą być chyba aż tak widoczne w całości, no ale zawsze można coś poprawić. Tył miał wyglądać właśnie typowo jak komiks dlatego takie screeny dałem, ewentualnie zobaczę jeszcze inny układ tych screenów.

    nom, chętnie zobaczę jak to rozplanujesz więc czekam ... PSD masz więc do roboty heheeeh


    Cytat Napisał lukaszyna Zobacz post
    No i same tło jednak dałbym pod kolor tła z frontu. A przetarcia imitujące zdartą farbę drukarską dopełnią dzieła zniszczenia
    tutaj mi się wydaje, że tak jak jest z tym kolorem to jest najlepsze rozwiązanie, bo ten kolor wtedy by został na wszystkich innych okładkach taki sam, nie trzeba będzie zmieniać. Skoro komiks to raczej kolor papieru mógłby zostać na wszystkich jednakowy.
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

  11. #26
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    84,690
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,468
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media

  12. #27
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    84,690
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,468
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media
    Ktoś kiedyś pisał, aby zrobić takie zagięcia kartek, nie wiem czy o takie coś chodziło, ale poniżej jest to co mi wyszło:

    Captain_America_Marvel_Collection_OM 4h mini.jpg
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

  13. #28
    Zarejestr.
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    54
    Postów
    3,557
    Punkty
    84,498
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Community Award
    Podziękuj
    12,491
    Thanked
    8,355 Times
    in
    939 Posts
    and
    647 Media
    Przy opisie, w lewym górnym rogu powinny się krzyżować załamania papieru, takie wiesz - wytarte.
    I może troszkę czerwonego gradientu na tę ramkę pod stopką dać...

    A screeny nie za bardzo wytarte?

    Świetne te podarte kartki na dole
    Ostatnio edytowane przez pytlaczek ; 23.05.2012 o 10:05

  14. #29
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    84,690
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,468
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media
    Cytat Napisał pytlaczek Zobacz post
    Przy opisie, w lewym górnym rogu powinny się krzyżować załamania papieru, takie wiesz - wytarte.
    Nie bardzo wiem o co kaman
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

  15. #30
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    84,690
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,468
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media
    a może na froncie nie dawać tej ramki na dole pod nazwiska co :

    Captain_America_Marvel_Collection_OM 5 mini.jpg
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

 

 
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •