Rejestracja


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 41

Temat: Abraham L.

  1. #16
    Zarejestr.
    Aug 2011
    Postów
    1,384
    Punkty
    14,372
    Poziom
    36
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    7,191
    Thanked
    3,161 Times
    in
    689 Posts
    and
    0 Media
    Powiem tak , pierwsza odsłona była najlepsza , moze po za czcionką TT , ta co jest teraz bardziej pasuje , nie rozumiem jednego , czy na każdej okładce do horroru musi byc od razu księżyc walniety? Ja rozumiem że do horroru to pasuje ale na każdej okładce jest , tak że jest to juz element banalny i oklepany , patrząc na pierwszą propozycję Marka odniosłem wrażenie że chciał zrobić coś 'po swojemu" , inaczej niż to sie robi zazwyczaj i robią prawie wszyscy ale jak widac większosc jest przywiązana do "tradycji" horrorowych okładek jak muł do drzewa i jak na takiej okładce nie ma księżyca na przykład to jest nie halo , a ja bym Marek zrobił 'po swojemu" czyli według pierwotnego pomysłu , i kolorystyka jest fajna , oryginalna bo nie za bardzo mroczna i ta dupencja żądna krwi też niczego sobie , fajnie jest zapytać o radę innych i czasem niektóre uwagi warto wziąść pod uwage co wcale nie znaczy że wszystkie . To sie i moich uwag oczywiscie tyczy. hehe Pozdro.
    Ostatnio edytowane przez rakord ; 27.11.2012 o 23:25

  2. #17
    Zarejestr.
    May 2011
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    40
    Postów
    817
    Punkty
    20,579
    Poziom
    43
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    303
    Thanked
    341 Times
    in
    43 Posts
    and
    68 Media
    Jak dla mnie to Marecki może na okładkę dać co mu się żywnie podoba, bo to jego okładka, i jego praca w nią włożona. A, że akurat zaproponowałem księżyc, hmm... Bo według mnie by bardziej pasował i do klimatu TEGO filmu i do tematyki TEGO filmu itd. Od tego jest ten dział, by dzielić się pomysłami i oglądać co z nich powstanie. Gdyby pasował tam np. cyrk to bym napisał "według mnie pasowałby tam cyrk", a czy autor okładki z tego skorzysta to już jego decyzja. A to, że film to akurat horror, chociaż nawet horrorem bym go nie nazwał, nie ma tu żadnego znaczenia.
    Dziękuje za uwagę.

  3. #18
    Zarejestr.
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    54
    Postów
    3,565
    Punkty
    85,296
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Community Award
    Podziękuj
    12,563
    Thanked
    8,405 Times
    in
    944 Posts
    and
    649 Media
    Wrzucam wersję bez DRZEW u góry, z dodanym nasyceniem barw i bez plamy krwi w prawym rogu.

    Jak dla mnie z gałęziami i stonowanymi barwami lepiej wyglądało. Jak to nie był klimat bardziej mroczny od tej pierwszej wersji romansu - to ja już nie wiem...

    Dołączona propozycja tyłu. Postacie nie wycięte.


  4. #19
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    85,098
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,470
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media
    To może ja .

    Front moim zdaniem najlepiej teraz wygląda, ale pora na kilka uwag.

    Odnośnie frontu.
    - Lepiej jest bez tych drzewek co były wcześniej
    - Postać Abrahama trzeba dać w kolorze moim zdaniem, bo teraz jest zbyt blady i wygląda jakoś tak nijak.
    - tytuł mi nie pasuje, nie wiem czy kolory czy czcionki, słabo trochę się prezentuje. Wiem, że i na oryginale jakiś taki kiepski jest, ale może coś zupełnie innego dopasować. Może zupełnie inna czcionka.
    - tag na froncie, nie bardzo wiem do czego pasuje kolor tego taga, chyba do loga BD na grzbiecie, ale to całej okładki średnio. W dodatku jest słabo widoczny na tle ognia właśnie przez ten kolor. Można dodać cień, ale wtedy też kiepsko będzie wyglądać moim zdaniem.

    Tył:
    - Proponuję zrobić go bardziej kolorowo, bo teraz nie pasuje do frontu.
    - Screeny może sprawdź jak kolorowe będą wyglądały, ale ze zmniejszonym nasyceniem.
    - Jeżeli chodzi o legals to chyba bym wywalił zupełnie tą grafikę spod bo prawie tego nie da się odczytać. Może do ramki ze screenami dojedź jakąś ładną teksturą, żeby się spasowała z ramką i wydaje mi się, że dużo lepiej będzie się rpezentować.

    Sorry za wypisanie tylu propozycji, nie musisz ich brać pod uwagę i zawsze możesz wrócić do wersji z pierwszego posta lub zacząć od nowa .

    Pozdro
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

  5. #20
    Zarejestr.
    Aug 2011
    Postów
    1,384
    Punkty
    14,372
    Poziom
    36
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    7,191
    Thanked
    3,161 Times
    in
    689 Posts
    and
    0 Media
    Bardzo zabawne Marcin , ubaw po pachy , ten sam gosc z ta sama siekiera na froncie i na tyle utwierdza mnie w przekonaniu że pierwsza wersja była najlepsza , kolorystycznie tez , szaro -buro to teraz wygląda zwłaszcza z tyłu :(

  6. #21
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    85,098
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,470
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media
    Cytat Napisał rakord Zobacz post
    ten sam gosc z ta sama siekiera na froncie i na tyle utwierdza mnie w przekonaniu że pierwsza wersja była najlepsza , kolorystycznie tez , szaro -buro to teraz wygląda zwłaszcza z tyłu :(
    No dla mnie też "szaro-buro", dlatego napisałem co bym poprawił, ale chyba nie doczytałeś . Z tego co Marek mówił to za dużo materiałów nie ma więc nie przeszkadza mi to, że na froncie lata siekiera i na tyle.
    A w pierwszej wersji gdzie był ten sam gość z siekierą na froncie i na tyle, bo ja jakoś go tam nie widziałem, w sumie pierwsza wersja tyłu to chyba ta co teraz Marek dał, bo wcześniej było tylko tło.
    I kolejna sprawa, odnośnie uwag do projektu kieruj swoje propozycje do Marka nie do mnie, bo to nie mój projekt, wtedy on zrobi to co uważa za najlepsze dla jego pracy.
    Cytat Napisał Matush Zobacz post
    Odnośnie frontu.
    - Lepiej jest bez tych drzewek co były wcześniej
    - Postać Abrahama trzeba dać w kolorze moim zdaniem, bo teraz jest zbyt blady i wygląda jakoś tak nijak.
    - tytuł mi nie pasuje, nie wiem czy kolory czy czcionki, słabo trochę się prezentuje. Wiem, że i na oryginale jakiś taki kiepski jest, ale może coś zupełnie innego dopasować. Może zupełnie inna czcionka.
    - tag na froncie, nie bardzo wiem do czego pasuje kolor tego taga, chyba do loga BD na grzbiecie, ale to całej okładki średnio. W dodatku jest słabo widoczny na tle ognia właśnie przez ten kolor. Można dodać cień, ale wtedy też kiepsko będzie wyglądać moim zdaniem.

    Tył:
    - Proponuję zrobić go bardziej kolorowo, bo teraz nie pasuje do frontu.
    - Screeny może sprawdź jak kolorowe będą wyglądały, ale ze zmniejszonym nasyceniem.
    - Jeżeli chodzi o legals to chyba bym wywalił zupełnie tą grafikę spod bo prawie tego nie da się odczytać. Może do ramki ze screenami dojedź jakąś ładną teksturą, żeby się spasowała z ramką i wydaje mi się, że dużo lepiej będzie się rpezentować.
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

  7. #22
    Zarejestr.
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    54
    Postów
    3,565
    Punkty
    85,296
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Community Award
    Podziękuj
    12,563
    Thanked
    8,405 Times
    in
    944 Posts
    and
    649 Media
    Już...? Można...?

    Mam nadzieję, że skończyliście i skupicie się na temacie .

    Jadąc po kolei zacznę od tytułu. Może taka czcionka:


  8. #23
    Zarejestr.
    Mar 2010
    Wiek
    38
    Postów
    199
    Punkty
    10,737
    Poziom
    31
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    16
    Thanked
    351 Times
    in
    49 Posts
    and
    142 Media
    Wygląda lepiej niż na początku. Od siebie dodam jeszcze, że:
    - nie wiem jak w rzeczywistości, ale na podglądzie te nietoperze wyglądają śmiesznie, jakieś takie rysunkowe czy coś. Zwłaszcza ten jeden pikujący w siekierę ma taką dziwną minę, coś jak ten emot
    - wydaje mi się, że drzewa są za zielone, zwłaszcza że całość w nocnych klimatach trzymasz. Przydałoby się też trochę ogniowej poświaty na drzewach zwłaszcza w lewym dolnym rogu.
    - popatrz jeszcze na kolor skóry, wygląda trochę dziwnie, przynajmniej dla mnie. Może jakimś beżem go jeszcze trochę potraktuj, nie wiem...

    Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
    OM

  9. #24
    Zarejestr.
    Sep 2010
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    37
    Postów
    3,067
    Punkty
    70,385
    Poziom
    82
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Most Popular
    Podziękuj
    2,326
    Thanked
    7,410 Times
    in
    1,104 Posts
    and
    539 Media
    Ja bym proponował jeszcze zwiększyć blask księżyca, w czoraj byłem wieczorkiem na dworze i przygladałem się księżycowi
    OM

  10. #25
    Zarejestr.
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    54
    Postów
    3,565
    Punkty
    85,296
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Community Award
    Podziękuj
    12,563
    Thanked
    8,405 Times
    in
    944 Posts
    and
    649 Media
    Zwiększony blask księżyca, dodana beżowa poświata od ognia na postaci Abrahama, zmiana koloru skóry twarzy, "pikujący" w siekierę uśmiecha się...
    No i co w końcu z tym tytułem?


  11. #26
    Zarejestr.
    Sep 2010
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    37
    Postów
    3,067
    Punkty
    70,385
    Poziom
    82
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Most Popular
    Podziękuj
    2,326
    Thanked
    7,410 Times
    in
    1,104 Posts
    and
    539 Media

  12. #27
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    85,098
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,470
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media
    Propozycja Kuby ciekawa, jedynie bym kolor tytułu zmienił na inny, może biały.
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

  13. #28
    Zarejestr.
    May 2011
    Skąd
    Małopolska
    Wiek
    40
    Postów
    817
    Punkty
    20,579
    Poziom
    43
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    Podziękuj
    303
    Thanked
    341 Times
    in
    43 Posts
    and
    68 Media
    Zgadzam się z przedmówcą, poza tym nie wiem czy nazwiska z obecnym stylem będą widoczne po wydruku na tle tego ognia...

  14. #29
    Zarejestr.
    Nov 2012
    Postów
    70
    Punkty
    5,206
    Poziom
    21
    Osiągnięcia:
    Veteran5000 Experience Points
    Podziękuj
    25
    Thanked
    113 Times
    in
    5 Posts
    and
    19 Media
    I've enjoyed watching this cover progress. Though, my personal preference is the blue background. I don't think the green is working, imo.

    Love the layout though.
    Ostatnio edytowane przez Wysmommy ; 02.12.2012 o 01:07
    OM

  15. #30
    Zarejestr.
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    54
    Postów
    3,565
    Punkty
    85,296
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Community Award
    Podziękuj
    12,563
    Thanked
    8,405 Times
    in
    944 Posts
    and
    649 Media
    A tak bardzo nie chciałem powtarzać Underworlda...

    Ale cóż, jak chcecie. Będziemy robić granat


 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •