Rejestracja


Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Łowca Trolli

  1. #1
    Zarejestr.
    Oct 2010
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    3,749
    Punkty
    127,350
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Discussion Ender
    Podziękuj
    7,222
    Thanked
    22,432 Times
    in
    1,890 Posts
    and
    1,959 Media

    Łowca Trolli


    Łowca Trolli

    Trolljegeren (2010)

    • projekt okładki: subwoofer
    • opakowanie: NexPak 14mm
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails trole.jpg  

    OM

  2. Już 11 użytkowników podziękowało subwoofer za ten post

    eRPe (14.04.2013),GAROT (14.04.2013),griszka (13.04.2013),krzyhu (13.11.2018),LS (15.04.2013),mati2172 (12.04.2013),Matush (12.04.2013),piobaks R.I.P. (13.04.2013),pytlaczek (12.04.2013),scooter29 (12.04.2013)

  3. #2
    Zarejestr.
    Aug 2011
    Skąd
    Radom
    Postów
    349
    Punkty
    6,176
    Poziom
    23
    Osiągnięcia:
    Veteran5000 Experience Points
    Podziękuj
    485
    Thanked
    40 Times
    in
    30 Posts
    and
    0 Media
    Nie obraź się na mnie, bo zawsze sobie ceniłem twoje prace, ale ta nie dorasta im do pięt i jak dla mnie jest to pomyłka w twoim wykonaniu.

    Wydaje mi się, że zrobiłeś ją z musu na jakieś wymuszone zamówienie. Ta kinematografia u nas nie ma jakiegokolwiek zainteresowania, ale może się mylę.

    Sam oceń ile komentów. Kolega scooter, który zawsze ocenia twoje prace tym razem nie odezwał się słowem.

    Sorry, ale co ja mogę innego napisać ?

    Czekam na megamocnych, ale oczywiście inne twoje twory też będą mile widziane.

  4. #3
    Zarejestr.
    Oct 2010
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    3,749
    Punkty
    127,350
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Discussion Ender
    Podziękuj
    7,222
    Thanked
    22,432 Times
    in
    1,890 Posts
    and
    1,959 Media
    Nie obraziłem się nie podoba się trudno film widziałem i mi nawet się spodobał okładka jest jaka jest może komus się przyda będzie kilka tytułów jeszcze w tym stylu zrobione. Była w projektach trzeba się było wypowiedzieć! Twardziele będą tylko muszę trochę czasu mieć żeby materiały przygotować do nich.
    OM

  5. #4
    Zarejestr.
    Jun 2011
    Skąd
    Pabianice
    Wiek
    45
    Postów
    4,839
    Punkty
    444,781
    Poziom
    100
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranOverdrive50000 Experience Points
    Odznaczenia:
    Posting Award
    Podziękuj
    8,016
    Thanked
    14,133 Times
    in
    2,537 Posts
    and
    7 Media
    Skoro zostałem wywołany do tablicy to coś napiszę

    piobaks po pierwsze nigdy nie napisałem i nie napiszę, że mi się jakaś okładka nie podoba bo uważam to za bezcelowe. O gustach się nie dyskutuje, a ja mam guścik dość oryginalny. Wiem to bo co miesiąc jest głosowanie na okładkę miesiąca i jak do tej pory chyba tylko trzy razy wygrał cover na który głosowałem, mało tego czasem zanim zagłosuję zastanawiam się nad dwoma czy trzema, a i tak żadna z nich nie wygrywa.
    Po drugie ja nie oceniam prac suba czy kogokolwiek innego. Jak mi się okładka podoba to o tym piszę i tyle. Ocenę wystawiam w galerii klikając na odpowiednią ilość gwiazdek. Akurat subwoofer wstawia najwięcej to i komentarzy moich ma najwięcej, a do tego nie ukrywam, że podoba mi się jego styl.
    Po trzecie sub wcześniej założył temat o tu z jasnym pytaniem. Jak poczytasz komentarze to zrozumiesz, że innym okładka się podoba.

    Nie chce teraz wywoływać zbędnej dyskusji, to tylko takie moje spostrzeżenia którymi się podzieliłem. Lepiej browara się napijmy za wspaniałe covery
    OM

  6. #5
    Zarejestr.
    Aug 2011
    Skąd
    Radom
    Postów
    349
    Punkty
    6,176
    Poziom
    23
    Osiągnięcia:
    Veteran5000 Experience Points
    Podziękuj
    485
    Thanked
    40 Times
    in
    30 Posts
    and
    0 Media
    Popieram w całej rozciągłości.

  7. #6
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    85,098
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,470
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media
    Cytat Napisał piobaks Zobacz post
    Nie obraź się na mnie, bo zawsze sobie ceniłem twoje prace, ale ta nie dorasta im do pięt i jak dla mnie jest to pomyłka w twoim wykonaniu.
    Fakt nie ma co się obrażać, jedynie pomijać niektóre Twoje wypociny.


    Cytat Napisał piobaks Zobacz post
    Wydaje mi się, że zrobiłeś ją z musu na jakieś wymuszone zamówienie.
    Cytat Napisał subwoofer Zobacz post
    Mam pytanko jest ktoś chętny na takie okładki w takim szablonie (zrobiłem tak dla siebie kiedyś taką tematykę
    Sub nie możesz się zmuszać i robić dla siebie... zapamiętaj


    Cytat Napisał piobaks Zobacz post
    Sam oceń ile komentów. Kolega scooter, który zawsze ocenia twoje prace tym razem nie odezwał się słowem.
    Czasami lepiej kliknąć podziękuj i ocenić pracę w galerii niż pisać jakieś głupoty.



    Cytat Napisał piobaks Zobacz post
    Sorry, ale co ja mogę innego napisać ?
    Sygnaturka NoguS'a chyba wszystko wyjaśnia :

    "Czasem lepiej milczeć sprawiając wrażenie głupka, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości".

    Pozdrawiam
    M
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

  8. #7
    Zarejestr.
    Sep 2010
    Skąd
    Tychy
    Wiek
    37
    Postów
    3,067
    Punkty
    70,385
    Poziom
    82
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteran50000 Experience PointsOverdrive
    Odznaczenia:
    Most Popular
    Podziękuj
    2,326
    Thanked
    7,410 Times
    in
    1,104 Posts
    and
    539 Media
    Według mnie okładka jest w porządku i fajnie że pojawiają się prace o takich niszowych dla nas filmów, na pewno komuś się przyda. Fakt że okładka może nie ma jakiś super detali ale jest całkiem poprawna i nie ma błędów. Ponadto domyślam się że do takich filmów może nie być dużo materiałów.

    Piobaks następnym razem to pisz w projektach co należy zmienić a nie po skończonej pracy negatywnie ja oceniasz. Mogłeś się wypowiedzieć i miałbyś wpływ na jej ostateczny kształt. Oczywiście ja rozumiem że okładka może się tobie nie podobać, masz do tego prawo tak jak każdy inny, ale własnie skoro była w dziale PWT to tam należało napisać co tobie nie pasuje :)

    Browar dla wszystkich na rozluźnienie!
    OM

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •