Rejestracja


Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Threaded View

  1. #1
    Zarejestr.
    Feb 2010
    Wiek
    41
    Postów
    4,079
    Punkty
    85,098
    Poziom
    90
    Osiągnięcia:
    SocialRecommendation Second ClassVeteranTagger First Class50000 Experience Points
    Podziękuj
    5,470
    Thanked
    6,631 Times
    in
    907 Posts
    and
    741 Media

    Antologia Horroru (wersja blu-ray)

    Wiem, wiem, że dawno temu robiłem już kolekcję horrorów na szablonie, ale to była wersja dvd i nie bardzo mi pasuje przerabianie jej na format BD. Postanowiłem zbudować inny szablon, który będzie tylko do wersji blu-ray.
    Nie wiem jak będę stał z czasem, aby ukończyć ten szablon, ale będę się starał robić aktualizację co jakiś czas. Ostatnio mam za dużo na głowie i za dużo pracy, ale mam nadzieję, że jakoś dam radę to pogodzić.
    Jak już taki skład dłubie w PWT to postanowiłem, że tez się podzielę moimi wypocinami
    Chciałbym zrobić coś na zasadzie kolekcji komiksów, czyli konkretny szablon i wtedy działać z grafiką, użyć albo gotowych materiałów dostępnych w sieci, aby jakoś w miarę szło, ewentualnie próbować składać coś własnego z grafiki.
    Na chwilę obecną nie piszcie, że nie ma grafiki filmowej itd, bo ten etap jest zarezerwowany do zbudowania szablonu.
    Taki początek :

    Template_1_prev_full.jpg
    Template_1_prev_front.jpg
    Template_1_prev_back.jpg
    Projektowanie okładek to nie Hobby to Pasja Kliknij Aby Odwiedzić Moją Galerię

  2. Już 6 użytkowników podziękowało Matush za ten post

    Dominus (05.10.2014),LS (05.10.2014),meaner (03.10.2014),rafael78 (04.10.2014),scooter29 (03.10.2014),szobrycki (30.01.2018)

 

 

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •